Перемога у конкурсному відборі проекту із “Безкоштовного створення та впровадження веб-сервісу електронних консультацій з громадськістю”!

Шановні мешканці!

Раді Вам повідомити, що наше місто зуміло перемогти у конкурсному відборі від Агенції інноваційного, сталого розвитку та ресурсоефективності. Нашу громаду обрано до реалізації першого етапу проекту “Безкоштовне створення та впровадження веб-сервісу електронні консультації з громадськістю”!

Проект щодо безкоштовного створення та впровадження веб сервісу «Електронні консультації з громадськістю» — націлений на запровадження новітнього інструменту для залучення, обговорення та отримання підтримки з боку громадськості у напрямку формування та реалізації заходів, політики, виконання інших дій, спираючись на громадську думку, шляхом обговорення ініціатив та отримання їх підтримки та популяризації за допомогою інтернет-голосування та розповсюдження через відповідний веб-сервіс. Проект направлений на ініціативні громади, які стоять на шляху впровадження електронного урядування, а також на виконання постанови КМУ від 3.11.2010 р. № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики».

“Це чудово, що саме наша громада зуміла перемогти у конкурсі та пройти до першого етапу відбору! Зараз, в еру активного розвитку сучасних технологій, ми, як і усі інші громади, намагаємось крокувати в ногу з часом та працюємо в напрямі полегшення та швидшого електронного доступу для усіх мешканців та гостей міста. Цей проект дасть можливість бути ще доступнішими та відкритішими до нашої громади і забезпечить швидший доступ до спілкування з місцевим самоврядуванням навіть, якщо ви за тисячі кілометрів.” – додав коментар секретар міської ради Андрій Жидачек.

Адміністративний район : Львівська область

Телефонний код : 03 230

Поштовий Індекс : 81100

Електронна адреса: pustomyty_rada@ukr.net

Адреса : м.Пустомити, вул.М.Грушевського, буд. 42

Телефон Пустомитівської міської ради: 03230 4-11-69

032 227-89-13