55 сесія Пустомитівської міської ради

Учора, 23 червня у Пустомитівському районному народному домі відбулось 5 пленарне засідання 55- ї чергової сесії Пустомитівської міської ради.
У її роботі, під головуванням Пустомитівського міського голови Олега Серняка, взяли участь 20 депутатів. На їх розгляд, згідно Порядку денного, було винесено 59 питань. Особливу увагу присутніх привернула низка ключових питань. Серед яких: доповідь Андрія Жидачека про впровадження звання «Почесний громадянин міста Пустомити».


Таке звання є вищим визнанням заслуг перед містом і його жителями. Тобто, яким є внесок особи у розвиток місцевої громади, а отже й кожного з мешканців міста. За цю ініціативу проголосували усі присутні.
Також було розглянуто проблему збору металобрухту у центральних частинах міста Пустомити та села Наварія. Спільно депутати прийняли рішення перенести такі місця збору у промислову зону населених пунктів, згідно Генерального плану міста Пустомити та села Наварія.
Не залишилось осторонь й питання про виділення з міського бюджету співфінансування для продовження робіт з реконструкції закладу дошкільної освіти у селі Наварія.


Окрім цього, було затверджено й детальний план території між автодорогою державного значення Т-1416 (Львів-Пустомити-Меденичі) та вулицею Глибокою у селі Наварія з метою формування нових земельних ділянок для продажу їх права оренди на земельних торгах.


Робота сесії тривала близько чотирьох годин. Варто зазначити, що перед початком сесії усім депутатам було проведено температурний скринінг, дотримана була й соціальна дистанція.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *