56 сесія Пустомитівської міської ради

Учора, 11 серпня у Пустомитівському районному народному домі відбулось засідання 56- ї чергової сесії Пустомитівської міської ради.

У її роботі, під головуванням Пустомитівського міського голови Олега Серняка, взяли участь 19 депутатів. На їх розгляд, згідно Порядку денного, було винесено 65 питань.

Особливу увагу присутніх привернула низка ключових питань. Серед яких: затвердження звіту щодо виконання місцевого бюджету за 6 місяців 2020 року. Про вступ Пустомитівської міської ради, яка нещодавно стала переможцем одного з проєктів, в Асоціацію місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати-Україна».

 Спільно депутати розглянули звернення відділу освіти Пустомитівської РДА та одноголосно підтримали передачу художньо-творчих дитячих гуртків центру дитячо-юнацької творчості та секцій  ДЮСШ «Юність» майбутній Пустомитівській міській ОТГ.

 Особливу увагу депутатів та присутніх громадян привернуло питання про надання земельних ділянок особам, які перебувають на обліку у Пустомитівській міській раді для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд. Ретельно опрацювавши документи на постійній комісії з питань комунального майна, ЖКГ, благоустрою та екології та вкотре обговоривши усі спірні питання на сесії, було виділено 59 земельних ділянок.

 Певні корективи були внесені до Правил благоустрою міста Пустомити та села Наварія. Розглянули й питання про присвоєння назв вулицям в кварталі забудови «Новий світ» у місті Пустомити, зокрема вирішено найбільшій вулиці кварталу присвоїти назву імені Володимира Стернюка. Також затверджено ряд детальних планів територій, які дозволять розвиватися підприємництву у місті..

Наприкінці сесії міський голова зробив оголошення про практикум Львівського РВ Асоціації міст України «Порядок складання бюджету новоствореної  Пустомитівської міської об’єднаної  територіальної громади на 2021-23 рр.», який відбудеться у четвер, 13 серпня у приміщенні  Пустомитівського районного народного дому   о 10.00.

«08.08. 2020 року прийнято рішення ЦВК про призначення перших виборів на території Пустомитівської міської об’єднаної територіальної громади: до Пустомитівської міської ради та на посаду Пустомитівського міського голови. Тож планую взяти участь у виборах шляхом самовисування. У непростому виборчому процесі надіюся на Вашу підтримку. Вірю в те, що громада дасть правильну оцінку 5-річній нашій спільній роботі та хочу побажати кожному з Вас  успіхів на виборах депутатів Пустомитівської міської  ради і сподіваюся з більшістю з Вас мати спільне майбутнє у діяльності новоствореної Пустомитівської міської ОТГ»,- з такою заявою виступив чинний міський голова Олег Серняк.

Робота сесії тривала близько чотирьох годин з дотриманням усіх  санітарно-епідеміологічних норм.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *