58 сесія Пустомитівської міської ради

Сьогодні, 08 вересня у сесійній залі Пустомитівської районної ради відбулось засідання 58- ї чергової сесії Пустомитівської міської ради.

У її роботі, під головуванням Пустомитівського міського голови Олега Серняка, взяли участь 19 депутатів. На їх розгляд, згідно Порядку денного, було винесено 55 питань. Засідання розпочалось із молитви та коротенької проповіді від капелана Пустомитівської міської ради отця Ігоря. Також він звернувся до міського голови із Листом від Архієпископа Львівського Української греко-католицької церкви, Ігоря Возьняка про підтримку церкви та сім’ї, висловлюючи прохання не піддаватись на провокації представників ЛГБТ та псевдоборців за гендерну рівність. Спільно було вирішено   внести це питання до Порядку денного.

Особливу увагу присутніх привернула низка ключових питань. Серед яких: співфінансування проєкту «Закупівля та встановлення камер відеоспостереження у м. Пустомити Львівської області» в рамках програми підтримки ініціатив місцевих карпатських громад .

Розглянули й питання про  надання земельних ділянок особам, які перебувають на обліку у Пустомитівській міській раді для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд. Ретельно опрацювавши документи на постійній комісії з питань комунального майна, ЖКГ, благоустрою та екології та вкотре обговоривши усі спірні питання на сесії, було виділено 35 земельних ділянок.

Робота сесії тривала близько трьох годин з дотриманням усіх  санітарно-епідеміологічних норм.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *