59 сесія Пустомитівської міської ради

20 жовтня у районному Народному домі міста Пустомити відбулось засідання останньої – 59- ї чергової сесії Пустомитівської міської ради VII демократичного скликання.


У її роботі, під головуванням Пустомитівського міського голови Олега Серняка, взяли участь 22 депутатів. На їх розгляд, згідно Порядку денного, було винесено 67 питань. Традиційно засідання розпочалось із молитви від капелана Пустомитівської міської ради отця Ігоря. Священник подякував усім за плідну працю, за гарні зміни у місті Пустомити та селі Наварія та побажав усім справедливих виборів!


Одноголосно у присутності місцевих підприємців та представників ГО #SAVEФОП було прийнято звернення до Верховної Ради України, Президента та Кабінету Міністрів України з вимогою негайного розгляду та ухвалення законопроектів 3853-1(2) та 3993 про захист та розвиток спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності. Розглянуто було й усі інші питання Порядку денного.


Робота сесії тривала близько чотирьох годин. Міський голова, Олег Серняк подякував усім депутатам за 5 років плідної праці, вручивши пам’ятні альбоми на добру згадку та побажав усім успішних виборів.

Адміністративний район : Львівська область

Телефонний код : 03 230

Поштовий Індекс : 81100

Електронна адреса: pustomyty_rada@ukr.net

Адреса : м.Пустомити, вул.М.Грушевського, буд. 42

Телефон Пустомитівської міської ради: 03230 4-11-69

032 227-89-13