Болюче питання Наварійського озера

“Доброго ранку усім присутнім! Дякую, що зібрались так рано для вирішення важливих питань!”

– саме з таких слів розпочалась зустріч голови Львівської ОДА із місцевими мешканцями сіл Наварії та Малечкович, активістами та учасниками АТО.

Зустріч, яку ініціював очільник області, відбулася зранку, близько 7.00, 18 липня. Окрім нього, в списку запрошених на ранкову зустріч були – Р.Т.Замлинський (перший заступник голови ОДА), І.С. Хрунь (голова Пустомитівської РДА), В.М.Ващук (головний архутектор Пустомитівського району), О.В.Матейчик (в.о. заступника начальника управління-начальник відділу прес-служби департаменту внутрішньої політики та інформаційної політики ОДА), О.В.Серняк (Пустомитівський міський голова), Р.В. Маслюк (представник мешканців вул.Наливайка с.Наварія), А.Г.Петришин (начальник Головного управління Держгеокадастру у Львівській області), О.В. Лопачук.

Дискусія розпочалась і тривала досить жваво увесь час. Найперше, активісти розгорнули для пана Синютки детальний план прилеглої території навколо озера і запитали, чому він відрізняється від всіх інших, котрі має ЛОДА(справа в тому, що на вже існуючі житлові території накладаються межі нових для будівництва). На це запитання він відповів, що ця ситуація ще з’ясовуватиметься. Далі, голова Пустомит показав зроблені фото прилеглих  територій навколо та додав, що якщо здійснювати там забудову, то доведеться вирубати багато дерев та інших багаторічних зелених насаджень, що в майбутньому може значно зашкодити території берегу та самим місцевим мешканцям, на що голова області відповів, що неодмінно після розмови огляне дані території.

 

Голова ЛОДА, також, визначив 4 основні питання, котрі необхідно буде першочергово вирішити, серед яких:

-відповідність проходження землевпорядної документації;

-питання, щоб не було порушено законодавства у прибережній смузі;

-питання, щоб не накладалися ніякі інші речі (показує територію на карті);

-визначити ще вільні ділянки, щоб можна було додати ще місцевим мешканцям.

Після цього, один із учасників АТО поставив питання очільнику області, чому немає людей з Пустомит в списку(на отримання земельних ділянок-авт.), на що він відповів, що необхідно звернутися до  Пустомитівської РДА і там його повинні надати. На наступне питання щодо списку тих, котрі невдовзі повинні отримати ділянки , який “гуляє” Інтернетом, голова відповів, що Інтернетом “гуляє” дуже багато різної інформації і в такому випадку потрібно звернутися до голова Пустомитівської РДА в наданні інформації.

Далі, пролунало питання від іншого атовця щодо написання заяви на отримання земельної ділянки, оскільки їх не включили до списку(який є пустомитівчанином-авт.). У відповідь він почув, що з таким питанням йому потрібно звернутись до Пустомитівської РДА.

Також, голова Пустомитівської РДА Ігор Хрунь повідомив голові області, що на даний момент триває судовий процес мешканців щодо оскарження детального плану території.

“З ваших слів, Ігоре Степановичу, я розумію, що ідеальним варіантом для місцевих жителів та атовців, було би задоволення даного процесу і це було б ідеальним і найшвидшим варіантом!”- додав Олег Михайлович.

Він, також, попросив свого заступника (Замлинського Р.Т.-авт.) скликати комісію, яка вирішуватиме дане питання і обов’язково запросити до неї місцевих активістів і представників координаційної ради.

Опісля, більшість присутніх і голова ЛОДА пішли на місця, де і повинні бути виділені ділянки. Вже, безпосередньо,  на місці, активісти ще раз розгорнули детальний план території та розповіли Олегу Михайловичу, що будувати тут що-небудь не можна, оскільки тут є багаторічні насадження і через вирубку може відбутися зсув грунту. Також, вони ще раз звернули увагу на те, що  “наново намальовані межі” суттєво накладаються на житлові території місцевих мешканців та попросили переглянути і  внести зміни до детального плану. Олег Михайлович запевнив усіх присутніх, що обов’язково розбереться з даним питанням, щоб задовільнити і місцевих мешканців і атовців.

 

ПЕРЕГЛЯНУТИ БІЛЬШЕ СВІТЛИН МОЖНА ТУТ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *