Чемний боржник

Уже більше року в Україні діє закон під назвою «Чужих дітей не буває», який значно ускладнив життя неплатникам аліментів. З того часу недобросовісні батьки повернули своїм дітям майже п’ять мільярдів гривень. Та подекуди санкції приносять несподівану користь. Один боржник із нашого міста завдяки покаранню знайшов роботу.

Минулого року, суд постановив Роману Хижому 120 годин виправних робіт на комунальному підприємстві, на якому він сьогодні і працює.

На роботі, його характеризують як доброго, порядного та працьовитого. Зокрема, гарно відгукується про нього керівник Пустомитівського МЖКП.

Пан Роман багато років не спілкувався зі своєю колишньою дружиною та сином, яка подала на аліменти. Загалом, він заборгував синові близько 50-ти тисяч гривень. Завдяки новому закону, держвиконавцям тепер простіше стягувати аліменти. Але, пан Роман ніде фактично не працював (був на будовах тимчасово) і майна, щоб стягнути, не має. Саме тому, було вирішено відправити його на роботу, щоб він міг виплатити аліменти сину. Але, за майже рік часу, боржнику підійшла та припала до душі робота і він вирішив тут залишитись.

На сьогодні, він вже виплатив своєму сину 10 тисяч гривень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *