Erasmus+ в Пустомитах

Друзі!

Минулого тижня в нашому місті перебували учасники міжнародної програми Erasmus+ з міжнародним проектом “Media Transforms”. Загалом, їх було 28 з різних країн – Грузії, Вірменії, Іспанії, Італії, Греції.

Метою їхнього проекту є робота над мовою ненависті (Hate speech) в різних сферах, таких як медіа, політика, освіта та ін.

Минулої п’ятниці, учасники завітали до Арт-двору, де презентували традиції, культуру, факти про кухню, танці та деякі популярні слова своєї країни.

На міжнародній зустрічі були присутні деякі учасники ГО “Твій простір” та молодь міста.

Все розпочалось із представлення кожною командою країни своїх популярних слів та висловів, таких як “Добрий день”, “Добраніч”, “Як в тебе справи?”, “Дякую”, “Ласкаво просимо” та ін. Учасники просили повторювати за ними. Найважче для присутніх виявилось повторювати за грузинами. Пізніше, вони показали деякі цікаві і важкі звуки у своїй мові, такі як “кх” і як це правильно вимовити.

Розпочали італійці, які розповіли про свою кухню та продемонстрували цікаву гру. Далі були греки, які показали три популярні танці. До слова, присутні українці були в захваті танцювати разом з ними. Вірмени теж продемонстрували свої танці, один з яких дуже нагадав нашу “Подоляночку”. Іспанці показали цікаві ігри, які популярні в них. Грузини розповіли про свою кухню, продемонстрували деякі особливості вимови та показали танці.

Присутні українці були в захваті! Після зустрічі, багато з присутніх запрошували їх приїхати до нас знову!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *