Голосуйте! Ми прикриємо!

Шановні мешканці міста!

Вже зовсім скоро, а саме цієї неділі 31 березня, відбудуться президентські вибори!

Багато людей стверджують, що це чи не найважчий вибір для нас, українців, адже є дуже велика кількість кандидатів і вибрати важко. Вибір зробити нелегко і через те, що кожен кандидат поливає брудом іншого. Серед таких їхніх дій дуже важко зорієнтуватися та усвідомити, за кого можна віддати свій цінний голос.

Саме це потрібно пам’ятати!

“Мій голос цінний” 

Закликаємо молодь прийти і проголосувати, адже Ваш голос цінний! Саме Ви житимете в тій країні, президента якої обираєте зараз! І, щоб не виїжджати закордон на заробітки, прийдіть і зробіть вибір проти цього!А, можливо саме Ваш голос врятує цілу націю? Задумайтесь!

Щоб зробити майбутнє гідним, свою лепту потрібно вносити вже зараз!

Закликаємо усіх свідомих мешканців прийти і проголосувати, але робити вибір свідомо, а не брати за приклад якийсь тренд!

Зараз популярні заклики: “#НеГолосуйПоПриколу”, “Думай” і тд. Звісно, не підписані заклики, але усім чудово зрозуміло, хто автор. Приклад політичної джинси особливо популярний у день тиші, але якщо робити вибір зважено та свідомо, то чи воно вплине на Вас!

Закликаємо подумати і добре обдумати те, що саме зараз відбувається в країні і згадати тих, хто прикриватиме нас у день виборів

Не помиліться! Голосуйте розумом і серцем! І пам’ятайте тих, хто боронить Вас і Ваші родини!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *