Інформація про нові тарифи

Шановні мешканці міста Пустомити та села Наварія!

Повідомляємо про те, що з 1 березня 2020 року вступили в дію нові тарифи на послугу зі збору, вивезення та захоронення твердих побутових відходів з території Пустомитівської міської ради, яку надає ТОВ «Санком-Львів»:

  •  на подвірний метод збору твердих побутових відходів (ТПВ):
Вартість одного підйому (вивозу) контейнера V- 0,12 м3 (120л.)/грн 55,00
Вартість одного підйому (вивозу) контейнера V- 0,24 м3 (240л.)/грн 110,00
  •  по нормах утворення твердих побутових відходів (ТПВ):
Вартість послуг зі збору, вивезення та захоронення ТПВ, з розрахунку на 1 (одну) особу в місяць, що розміщують відходи у контейнери загального користування V – 1,1м3   47,81

Увага! Здійснювати оплату за вивіз твердих побутових відходів відповідно до нових тарифів мешканці міста Пустомити та села Наварія,  будуть  у квітні місяці поточного року та протягом року.

 Важливо! На сьогоднішній день заборгованість за вивіз сміття  з території Пустомитівської міської ради складає близько 150 тис грн., у разі зростання заборгованості перевізник змушений буде припинити вивіз сміття з території Пустомитівської міської ради.

Особливе прохання звернути на це увагу  мешканцям, які викидають сміття у великі контейнери, оскільки найбільша заборгованість за вивіз сміття  саме з контейнерів 1,1м³.

 Якщо ми і надалі хочемо мати чисті вулиці – просимо бути свідомими та відповідальними.

Нагадуємо ще раз!

Не викидайте в контейнери ґрунт, траву гілля та будівельні відходи!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *