Карантин послаблено

Сьогодні, 15 травня, під головуванням голови Пустомитівської міської ради Олега Серняка відбулось позапланове засідання комісії ТЕБ і НС в частині життя міста в умовах карантину.

Рішенням комісії дозволили відновити на території міста роботу непродовольчих ринків за умови дотримання санітарно-епідемічних заходів безпеки за принципом роботи продовольчих магазинів.

Рішенням комісії було прийнято дозволити з 15.05.2020р:

Відвідування парку, скверів, лісопаркових зон, зон відпочинку та рекреації у відповідності до постанови Головного державного санітарного лікаря України від 09.05.2020 № 20 «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів в перукарнях та салонах краси на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)».

Відвідування спортивних майданчиків, місць для проведення індивідуальних занять у відповідності до постанови Головного державного санітарного лікаря України від 09.05.2020 № 20 «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів в перукарнях та салонах краси на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)».

Роботу перукарень, салонів краси, косметологічних салонів, манікюрних салонів у відповідності до постанови Головного державного санітарного лікаря України від 09.05.2020 № 20 «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів в перукарнях та салонах краси на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)» та за окремим протоколом міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій згідно з додатком.

Надання стоматологічної допомоги у стоматологічних клініках та кабінетах приватної форми власності у відповідності до постанови Головного державного санітарного лікаря України від 09.05.2020 № 19 «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів при наданні стоматологічної допомоги на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)».

Діяльності музеїв, музеїв просто неба та історико-культурних заповідників у відповідності до постанови Головного державного санітарного лікаря України від 09.05.2020 № 19 «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів при наданні стоматологічної допомоги на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)».

Провадження діяльності з надання фінансових послуг у відповідності до постанови Головного державного санітарного лікаря України від 09.05.2020 № 20 «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів в перукарнях та салонах краси на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)» та за окремим протоколом міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій згідно з додатком.

Діяльність хімчисток у відповідності до постанови Головного державного санітарного лікаря України від 09.05.2020 № 20 «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів в перукарнях та салонах краси на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)» та за окремим протоколом міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій згідно з додатком.

Ремонт техніки у відповідності до постанови Головного державного санітарного лікаря України від 09.05.2020 № 20 «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів в перукарнях та салонах краси на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)» та за окремим протоколом міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій згідно з додатком.

Діяльність відкритих (літніх) майданчиків просто неба у відповідності до постанови Головного державного санітарного лікаря України від 09.05.2020 № 20 «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів в перукарнях та салонах краси на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)» та за окремим протоколом міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій згідно з додатком.

Прийняті рішення міської комісії набирають чинності з моменту його опублікування на сайті Пустомитівської міської ради та є чинним до окремого рішення міської комісії. Детальніше у протоколі №8 комісії ТЕБ і НС .

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *