Кращий студент району 2017

Пустомитівська районна рада спільно з Пустомитівською районною державною адміністрацією та Пустомитівською районною асоціацією місцевих громад (ПРАМГ) “ Громади Пустомитівщини “ проводить до Міжнародного дня студента  конкурс “ Кращий студент району 2017“.

Для участі у конкурсі необхідно заповнити анкету, яка розміщена сайті районної ради в рубриці «Новини району» http://pustomyty-rada.gov.ua/, і відправити її на електронну пошту  районної ради pustomyty.rada@gmail.com до 31.10.2017.
Умови проведення конкурсу:

  1. Студенти подають свою кандидатуру, шляхом заповнення Анкети та повинні мати характеристику із зазначенням конкретних особливих заслуг, досягнень, нагород, результатів, підписана ректором (заступником ректора) вищого навчального закладу/деканом та довідку з навчального закладу. Окремо весь пакет документів надсилається на електронну адресу районної ради до 31.10.2017
  2. Після засідання конкурсної комісії обираються найкращі студенти за відповідними номінаціями:
  • Номінація “Прометей науки” – студенти, які досягли високих злетів у науковій роботі. Це – студенти-відмінники та студенти – науковці.
  • Номінація “Творчий злет” – студенти-митці, які прагнуть урізноманітнити цей світ, дати йому більше світла, гармонії, оспівати його красу у своїх творіннях. Це — майбутні поети і композитори, музиканти і художники, актори.
  • Номінація “Вдалий старт” – студенти-спортсмени, що мають високі здобутки у спорті.
  • Номінація “Молода генерація” – студенти, які отримали найвищі бали на ЗНО
  • Номінація “Товариське плече” – лідери студентського профспілкового руху.

На фінальний заході на якому проводитиметься нагородження лауреатів та переможців конкурсу дипломами та цінними подарунками проводиться щорічно в листопаді поточного року до Міжнародного Дня студента подають відеопрезентацію «Моє портфоліо» із обов’язковим відображенням нагород та відповідних документів, матеріалів, фото, які підтверджують досягнення та особливі заслуги претендента у відповідній номінації. Час перегляду відеоматеріалу не повинен перевищувати більше ніж 3 хвилини.

Адміністративний район : Львівська область

Телефонний код : 03 230

Поштовий Індекс : 81100

Електронна адреса: pustomyty_rada@ukr.net

Адреса : м.Пустомити, вул.М.Грушевського, буд. 42

Телефон Пустомитівської міської ради: 03230 4-11-69

032 227-89-13