«ЛЬВІВГАЗ» відкрив центр обслуговування клієнтів у Пустомитах

Нещодавно відбулось відкриття нового Центру обслуговування клієнтів АТ «Львівгаз» в одному із районних відділень – Пустомитах. Відтепер, якість сервісу зможуть оцінити безліч споживачів газу Пустомитівщини.

Відкриття ЦОК у Пустомитах є черговим етапом реалізації комплексної програми «Львівгазу» з розвитку клієнтського сервісу. Тепер понад 40 послуг газової компанії можна отримати в одному приміщенні. Окрім консультацій щодо розрахунків, фізичні та юридичні особи мають можливість подати заяву на зміну власника, заключення договорів, а також вирішити всі питання технічного характеру — замовити газифікацію помешкання, техобслуговування або ремонт газових приладів, тощо.


В залі працює адміністратор, котрий першим зустрічає клієнтів. Він допомагає у з’ясуванні питань, котрі не потребують детального вивчення стану особового рахунку, а у разі потреби, спрямовує споживача до профільного фахівця. Такий грамотний перерозподіл клієнтських потоків дозволяє уникнути черг та зекономити час споживачів газу.

⁃ Особисто завітав скористатись послугами нового центру у місті. Задоволений швидкістю обслуговування, якісною технікою, умовами. Усе дуже зручно облаштовано, тішусь, що відтепер й пустомитівчани крокуватимуть у ногу з часом, зекономивши час чи то в розрахунках, чи інших необхідних послугах, – поділився враженнями секретар Пустомитівської міської ради, Андрій Жидачек.

Центр обслуговування клієнтів у Пустомитах розташований за адресою: вул.Шептицького,22 та працює від понеділка до четверга від 8.00 до 17.15 год., у п’ятницю від 8:00 до 16:00 год, без перерви на обід.

Адміністративний район : Львівська область

Телефонний код : 03 230

Поштовий Індекс : 81100

Електронна адреса: pustomyty_rada@ukr.net

Адреса : м.Пустомити, вул.М.Грушевського, буд. 42

Телефон Пустомитівської міської ради: 03230 4-11-69

032 227-89-13