Львівський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості запрошує на навчання

Львівський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості запрошує на навчання за програмою «Школа проектних менеджерів» У рамках Меморандуму про співпрацю, підписаного Державним центром зайнятості з Державною установою «Фонд енергоефективності», відбулося навчання педагогічних працівників центрів професійно-технічної освіти ДСЗ за програмою «Супроводження проєктів для участі у Програмі «Енергодім», котрі залучатимуться до навчання проектних менеджерів на базі ЦПТО ДСЗ.

Програма підтримки енергомодернізації багатоквартирних будинків «Енергодім» передбачає можливість отримання об’єднаннями співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) грантових коштів для проведення енергомодернізації багатоквартирних будинків, включаючи послуги проектних менеджерів, які компенсуються Фондом енергоефективності у розмірі 70%.

Для реалізації проекту з термомодернізації багатоквартирного будинку необхідно володіти достатньо глибокими знаннями у технічній, фінансовій та юридичній сферах. Тому залучення проектного менеджера є вкрай необхідними для забезпечення усього спектру послуг. Навчання за програмою «Школа проектних менеджерів» з обсягом навчального часу 36 годин розпочнеться орієнтовно 23 листопада 2020 року у Львівському центрі ПТО ДСЗ, з врахуванням карантинних обмежень.

До такого навчання можуть бути залучені зареєстровані безробітні, шукаючі роботу та особи, котрі безпосередньо мають відношення до розвитку та діяльності ОСББ (професійні управителі багатоквартирних будинків, голови ОСББ, енергоаудитори, енергоменеджери, інженери-проектувальники, тощо). Після завершення навчання слухачі отримають посвідчення про підвищення кваліфікації із згаданого курсу.

Більш детальну інформацію можна отримати у Пустомитівській районній філії Львівського обласного центру зайнятості за тел.227-87-99

Адміністративний район : Львівська область

Телефонний код : 03 230

Поштовий Індекс : 81100

Електронна адреса: pustomyty_rada@ukr.net

Адреса : м.Пустомити, вул.М.Грушевського, буд. 42

Телефон Пустомитівської міської ради: 03230 4-11-69

032 227-89-13