Міська рада інформує

Пустомитівська міська рада інформує про те, що карантин буде продовжено на 21 день – до 24 квітня включно. Відповідне рішення Уряд України ухвалив сьогодні, 25 березня.

Також повідомляємо про те, що у місті Пустомити діють районна та міська комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. Кожна з комісій виконує свої функції у відповідності до передбачених чинним законодавством повноважень. Пустомитівський міський голова Серняк Олег Володимирович входить до складу районної комісії та очолює міську комісію.

Діяльність районної комісії на чолі з головою Пустомитівської районної державної адміністрації Марком Андрієм Тарасовичем в основному зорієнтована на координацію діяльності районних служб та основною метою під час боротьби з коронавірусом має створення належних умов для функціонування Пустомитівської центральної районної лікарні, яка є комунальним підприємством Пустомитівської районної ради. Міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій з метою запобігання поширення випадків коронавірусу прийняла ряд рішень щодо протиепідемічних заходів реагування, основні з яких:

заборона проведення масових заходів за участю десяти і більше осіб;

проведення роз’яснювальної роботи з особами, які повернулися з-за кордону після 1 березня 2020 року, щодо необхідності добровільної самоізоляції ними;

призупинення діяльності цілого ряду об’єктів на час карантину, окрім продуктових магазинів, зоомагазинів, аптек;

переведення в особливий режим роботи окремих об’єктів: банків, поштових відділень, АЗС, магазинів ритуальних послуг, СТО, магазинів побутової хімії;

заборона власникам продуктових супермаркетів допускати в приміщеннях скупчення понад десяти покупців;

припинення діяльності ринку по середах на Ринковій площі у місті Пустомити;

закриття усіх громадських спортивних і дитячих майданчиків.


Окрім того, діяльність міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій направлена на реалізацію заходів через комунальні підприємства міста Пустомити:

КП «Пустомитиводоканал» (вжиті заходи задля унеможливлення зриву діяльності підприємства щодо водопостачання та водовідведення; особлива увага звернута на безперебійність роботи у центральній частині міста, де знаходиться також і Пустомитівська центральна районна лікарня);

Пустомитівське міське житлово-комунальне підприємство (проводиться щоденна дезінфекція громадським місць, де можливі скупчення людей).
Активна робота у місті Пустомити та селі Наварія проводиться сімейними лікарями в напрямку обстеження мешканців. Номера телефонів сімейних лікарів АЗПСМ м. Пустомити:
Перебийніс Б.В. 0986035006
Андрушко М.С. 0672543696
Житницька Н.Ю. 0674160703
Адермах І.А. 0963672972
Бучкевич І.М. 0673133562
Ладанівська В.О. 0963553439
Лотоцька М.Р. 0961362599
Шарабун Є. П. 0963016499
Мариняк Й.О. 0673202990
Дедик Н.Р. 0685016520


На даний час встановлених фактів захворювання пустомитівчан чи наварійчан на коронавірус немає. Про встановлення таких фактів одразу буде інформуватися громадськість.


Завдяки діяльності Львівської обласної та Пустомитівської районної державної адміністрацій з міста Пустомити щодня курсує спецрейс, який доставляє на роботу медиків та працівників підприємств, що забезпечують життєдіяльність найважливіших галузей. http://pustomyty-miskarada.gov.ua/na-lvivshhyni-kursuvatymut-spetsrejsy-yaki-dostavlyatymut-na-robotu-medykiv/?fbclid=IwAR01Kl7AscTZWr9wW2X9VliMokOItCIED26nhW1s_K6HJK4rX3D-ywZUJTU


Роз’яснювально-профілактична робота проводиться представниками поліції, особливо серед осіб, які повернулися з-за кордону, щодо необхідності самоізоляції та періодичне інформування про стан здоров’я сімейних лікарів. Додаткова інформація тут http://pustomyty-miskarada.gov.ua/do-uvagy-osib-yaki-povernulys-chy-planuyut-povernutys-z-za-kordonu/?fbclid=IwAR3rSlcGPQJkiQYuUygj5hDJkCMxGu0a1bJUBEF8Su6GhRMPqxwqJU7EqMA.

Окрім того, представниками поліції проведено ряд рейдів з метою контролю за дотриманням рішень районної та міської комісій з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.
Релігійними громадами міста Пустомити та села Наварія проводиться роз’яснювальна робота щодо необхідності дотримання вимог карантину, з місцевих храмів організовані онлайн-трансляції Богослужінь, така практика продовжуватиметься і надалі до завершення карантину.


Пустомитівською міською радою найближчим часом буде вирішене питання направлення коштів для співфінансування діяльності госпітальної бази з боротьби із коронавірусом: Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні, куди транспортуватимуться особи з території міста Пустомити та села Наварія у випадку діагностування у них коронавірусу.


Протягом найближчих днів для підтримання діяльності буде вирішене питання надання матеріальної допомоги громадським активістам, які займаються питанням виготовлення антисептиків і пошиття масок.


Пустомитівська міська рада незважаючи на карантин працює за звичним графіком з 9:00 до 18:00 год. У разі виникнення важливої для боротьби з коронавірусом інформації прохання звертатися за номерами: (03230) 4-12-89, (032) 227-89-17 або писати на електронну пошту: pustomyty_rada@ukr.net.

Для зручності заповнюйте електронну форму: http://pustomyty-miskarada.gov.ua/meshkantsyam/zvernennya-onlajn/


Від імені Пустомитівської міської ради звертаюся до мешканців міста Пустомити та села Наварія і закликаю зберігати спокій, мити руки, бути відповідальними, довіряти перевіреній інформації та не поширювати фейки.

Впевнений, що кожен пустомитівчанин і наварійчанин на своєму місці зробить усе необхідне і можливе для того, щоб захистити місто Пустомити і село Наварія від випробування коронавірусом, яке можемо пройти лише разом, з вірою в свої власні сили, надією на Господню ласку та любов’ю до ближнього.

З повагою та вірою у Божу ласку і перемогу над недугою
Пустомитівський міський голова Олег Серняк

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *