Місячник озеленення, прибирання та благоустрою

Традиційно  щороку у Пустомитах та Наварії  відбудеться акція «Чисте місто». Такий захід зорієнтований на поліпшення естетичного та санітарного стану довкілля Пустомитівської міської ради та якісної підготовки до святкування Великодня, згідно закону України «Про благоустрій населених пунктів».

 Міським комунальним підприємствам, підприємствам, що здійснюють експлуатацію інженерних мереж, електропостачання, газопостачання та електрозв’язку, державним установам, освітнім закладам, установам культури, громадським і політичним організаціям, суб᾽єктам підприємницької діяльності, релігійним громадам, мешканцям багатоквартирних  житлових  будинків, власникам присадибних ділянок м.Пустомити та с.Наварія необхідно буде забезпечити прибирання територій, що ними використовуються та зон, прилеглих до них, у період з 12 березня по 11 квітня 2020 року.

Виконання робіт по благоустрою відбудуться також й: у місцях громадського використання,  парку, міському стадіоні. Окрім цього, на вулицях з твердим покриттям центральної частини міста, дитячих майданчиках, контейнерних майданчиках, кладовищах, ринковій площі. Окрема увага буде звернена на ліквідацію несанкціонованих сміттєзвалищ.

Сподіватимемось на вашу активність та готовність зробити наше місто та село Наварія ще красивішими, не лише до Світлого свята Великодня, а й підтримувати цю чистоту завжди.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *