Можливість для молоді спробувати свої сили

Democracy Reporting International (DRI) у партнерстві з Центром Перспективних Ініціатив та Досліджень (ЦПІД) та у співпраці з DESPRO (Швейцарсько-український проект “Підтримка децентралізації в Україні”), Львівською облдержадміністрацією, обласною радою, асоціацією місцевих рад «Ради Львівщини» розпочинає програму навчання молоді основам державного управління та внутрішнім особливостям роботи регіональної влади. Програма є продовженням «Школи майбутнього державного службовця», проведеної DRI у співпраці з ЦПІД та «Школи практичної демократії», реалізованої у співпраці з благодійним фондом «Восток-SOS». Школи були спрямовані на посилення громадської участі в прийнятті рішень на місцевому рівні та на встановлення діалогу та взаємодії громадськості з владою, а згодом їх залученості в органи державної влади місцевого значення.

З огляду на постійну підтримку зовнішніми донорами розвитку управлінського потенціалу молоді на центральному рівні – керівники регіональних органів влади та муніципалітетів стикаються з проблемою кадрової нестачі кваліфікованих спеціалістів через те, що молоді люди переважно шукають роботу або в центральних містах, або навіть за кордоном. Це ускладнює можливість виконання поточних завдань та формування більш «креативного» та інноваційного підходу до роботи на місцях.

Якщо ти:
– не працював(ла) в органах виконавчої влади;
– маєш вищу освіту, або є студентом старших курсів;
– володієш англійською;
– є віком від 20 до 35 років
тоді, обов’язково реєструйся на участь у програмі, дедлайн якої вже 29го березня!

Детальніше за посиланням: https://democracy-reporting.org/ua/local-governace-lviv/?fbclid=IwAR3dO3-ix9atVM0FpuxRiVBWadxB5bffFkeBZG5EN45hAU471vzIEOJ13B4

Адміністративний район : Львівська область

Телефонний код : 03 230

Поштовий Індекс : 81100

Електронна адреса: pustomyty_rada@ukr.net

Адреса : м.Пустомити, вул.М.Грушевського, буд. 42

Телефон Пустомитівської міської ради: 03230 4-11-69

032 227-89-13