Не дайте засмітити рідне місто

Час не стоїть на місці. Будуються нові будівлі, робляться ремонти в квартирах та житлових будинках… У результаті цього та багато чого іншого утворюються негабаритні відходи. Ці відходи необхідно вивозити, але зробити це можна тільки за допомогою спеціальних компаній, уклавши з ними відповідні угоди. (У нашому випадку, Пустомитівське МЖКП та ТОВ «Санком-Львів»).


Проте, вже вкотре, ми помічаємо, що такого роду сміття все у більшій кількості «з’являється» на території Пустомитівської міської ради шляхом таємних вивезень, які здійснюють мешканці міста Пустомити, села Наварія та мешканці сусідніх населених пунктів на територіях: сміттєвих майданчиків, де розташовані великі сміттєві контейнери, лісосмуг та узбіч доріг загального користування.


Велике прохання: якщо Ви чи Ваші знайомі, друзі, родичі помітили зумисне самовільне вивезення сміття – негайно повідомляйте у Пустомитівську міську раду (067 142 78 08 – Андрій) чи надсилайте фото злочину у Viber на це й ж номер, аби ми змогли притягнути порушників до адміністративної відповідальності.
Не дайте засмітити наше рідне місто!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *