“Не голосуйте проти, бо тоді ви голосуєте проти свого майбутнього”, – глава УГКЦ Святослав

Патріарх УГКЦ Святослав (Шевчук) закликає українців взяти участь у виборах президента і в жодному разі не віддати свій голос за популістів

Про це ієрарх сказав у інтерв”ю Українській правді.

“Це є абсолютно, я би сказав, неприпустиме, щоби люди віддавали голоси за популістів. Тому що популізм – це абсолютно недержавницька позиція. Це не є та філософія, яка може щось будувати. Популісти можуть тільки нищити. Бо вони пропонують щось, чого не в стані здійснити, а деколи не мають навіть зеленої уяви, як це робиться чи чіткого бажання робити те, що обіцяють”, – заявив він.

Глава УГКЦ зазначив, що популізм у політиці є загальносвітовою тенденцією.

“Але знаєте, що мені справді дуже сумно тепер? Що популярними можуть бути ті, які навіть не мають своїх гасел і нічого не обіцяють. Зазвичай відповідальний виборець для того, щоб віддати свій голос за якогось політичного діяча чи кандидата, повинен зрозуміти, якого типу програму той пропонує. А в нас сьогодні популярні є такі популісти, які навіть нічого не пропонують”, – зауважив предстоятель.

Патріарх Святослав закликав зробити серйозний аналіз перед тим, як віддати свій голос на виборах.

“Очевидно, що якісні вибори залежать не лише від якісних кандидатів, але і від якісних виборців. З іншого боку – це протест. Голосуючи за ефемерну особу, хтось голосує проти. Проти влади, проти способу будівництва держави, проти свого економічного негаразду”, – наголосив він.

“Я би дуже заохочував – ніколи не голосуйте проти. Бо голосуючи проти, ви де-факто проголосуєте проти свого майбутнього. І це абсолютно неконструктивний і безвідповідальний крок. Очевидно, ми не маємо ангелів, які йдуть до влади. Є 39 кандидатів, але перемогти має один. Тому дуже серйозно потрібно аналізувати, за кого ви віддасте свій голос”, – додав очільник греко-католиків.

***взято із сайту То є Львів
https://inlviv.in.ua/ukraine/polityka/ne-golosujte-proty-bo-todi-vy-golosuyete-proty-svogo-majbutnogo-glava-ugkts-svyatoslav?fbclid=IwAR1QVvU4fKVIrxo9Tk_ES0jIJKOJsORz3Z_yqjTNc8vlSpjKxyZA0R2E10c

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *