ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу «Пустомитівщина має талант»

1. Засновником та організатором конкурсу є відділ культури Пустомитівської районної державної адміністрації.

2. Метою конкурсу « Пустомитівщина має талант »: популяризація української народної пісні, кобзарського мистецтва, духовний та естетичний розвиток молодого покоління, збагачення культурних надбань, виявлення та підтримка молодих, талановитих виконавців.

3. Умови конкурсу:
Конкурс « Пустомитівщина має талант » буде проходити у місті Пустомити Львівської області. Участь можуть брати солісти, малі вокальні форми, бандуристи, читці, виконавці танцювального жанру до 15( чоловік) віком від 6 до 40 років. Для участі виконавці повинні підготувати твір до 3 хвилин, записаний на цифровий носій (диск, флешка) в форматі МР3, WAVE з назвами треків, ідентичними назві номера, з ідеальною якістю звуку.

4. Етапи:
– 1 етап – відбірковий, який буде проходити з 13 березня по 27 березня 2017 року. Учасники конкурсу подають запис на електронну адресу відділу культури kulturaviddil@gmail.com, або приносять особисто у відділ культури Пустомитівської районної державної адміністрації на цифровому носії;
– 2 етап – заключний, який відбудеться 29 березня 2017 року, на якому і журі обере 6 найкращих виконавців за такими критеріями: виконавська майстерність; художній рівень репертуару; сценічна культура; якість аранжування обробки, інструментовки; новизна подачі матеріалу.

5. Нагороди конкурсу:
1 місце – безкоштовна зйомка у міжнародному Фестивалі ‘‘NIKA-MUSIC’’ і запис на цифровий носій, який будуть транслювати по телебаченні.
2 місце – безкоштовна зйомка у міжнародному Фестивалі ‘‘NIKA-MUSIC’’ і запис на цифровий носій, який будуть транслювати по телебаченні.
3 місце – безкоштовна зйомка у міжнародному Фестивалі ‘‘NIKA-MUSIC’’ і запис на цифровий носій, який будуть транслювати по телебаченні.
3 учасника, які проявлять креативність отримають цінні призи від сектору молоді та спорту Пустомитівської районної державної адміністрації.

6. Рішення журі є остаточним і перегляду не підлягає.

7. Консультації з питань конкурсу:

Адреса: 81100 Львівська обл., м.Пустомити, вул. Грушевського, відділ культури Пустомитівської РДА
E-mail: kulturaviddil@gmail.com
Тел.: (230) 4-11-04.

Адміністративний район : Львівська область

Телефонний код : 03 230

Поштовий Індекс : 81100

Електронна адреса: pustomyty_rada@ukr.net

Адреса : м.Пустомити, вул.М.Грушевського, буд. 42

Телефон Пустомитівської міської ради: 03230 4-11-69

032 227-89-13