ОГОЛОШЕННЯ

ОГОЛОШЕННЯ!

Шановні мешканці!

ПрАТ “Львівобленерго” повідомляє, що 12 березня 2019 року з 09.30 до 17.00 буде тимчасово припинено подачу електроенергії на таких вулицях, як:

Козацька, 3-9а, 11,15

Гончара, 1-15

Адміністрація просить вибачення за тимчасові незручності!Шановні мешканці!

Пустомитівська районна філія ЛОЦЗ надає інформацію щодо можливості отримання ваучера на навчання

Прохання переглянути

Перелік професій

Інформація для осіб, які звільнені з військової служби (крім військовослужбовців строкової служби)

Інформація для осіб, старше 45 років!

Інформація для осіб, які звільнені з військової служби після участі у проведенні АТО, з числа осіб з інвалідністю

Інформація для внутрішньо переміщених осібВідтепер, платіжки за газ та електроенергію можна перевірити у спеціальному мобільному додатку

Посилання: https://galnet.fm/pereviryty-platizhky-za-gaz-ta-elektroenergiyu-mozhna-u-mobilnomu-dodatku/?fbclid=IwAR3SAPK9J62EJwQrTtcPbt0Bd7xWwXlg1APZdMsoUHQk0fyDJSO9mBxZ2Zk     Гранти МОМ на професійну освіту для ветеранів

Міжнародна організація з міграції (МОМ), Представництво в Україні, за фінансової підтримки Європейського Союзу з січня 2019 року впроваджує проект «Підтримка реінтеграції ветеранів конфлікту на сході України та їхніх сімей» утрьох пілотних областях України: Київській, Дніпропетровській та Львівській.

Сприяння професійній підготовці, перепідготовці та підвищенню кваліфікації ветеранів є одним з компонентів проекту. Для ветеранів буде проведено низку дводенних тренінгів із розвитку навичок лідерства, адаптивності, міжособистісного спілкування, ведення переговорів та ефективного діалогу, роботи в команді та управління часом. Пройшовши тренінги, учасники зможуть подати заявку на отримання індивідуальних грантів розміром до 400 євро для проходження професійних курсів із підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації в навчальних закладах України.

Прийом заявок на участь у тренінгу стартував 11 лютого і триватиме до завершення формування тренінгових груп. Запрошуємо ветеранів, котрі зацікавилися проектом, заповнити анкету учасника: https://goo.gl/NDMxjo

Всі необхідні деталі за посиланням: https://gurt.org.ua/news/grants/51034/bull/Шановні мешканці вулиці Привокзальної!

Повідомляємо про те, що Вам необхідно укласти угоду з ТзОВ “Санком-Львів” на послугу вивезення твердих побутових відходів в термін до 1 березня 2019 року!
Відсутність угоди на вказану послугу відповідно до ст.152 Кодексу України про адміністративні правопорушення -тягне за собою накладання ШТРАФУ – від 340 до 1360 гривень!
Контактні телефони: 067 906 30 26 – Роман
4 11 69; 4 15 02
Виконавчий комітет Пустомитівської міської ради

Шановні мешканці!
Вулиць Садової, Володимира Великого, Княгині Ольги, Піщанка повідомляємо про те, що Вам необхідно укласти угоду з ТзОВ “Санком-Львів” на послугу з вивезення твердих побутових відходів в термін до 15 лютого 2019 року!
Відсутність угоди на вказану послугу відповідно до ст.152 Кодексу України про адміністративні правопорушення – тягне за собою накладання ШТРАФУ – від 340 до 1360 гривень!
Контактні телефони: 067 906 30 26 – Роман
4 11 69; 4 15 02
Виконавчий комітет Пустомитівської мської ради

Шановні мешканці!

ТОВ “Санком-Львів” надає графік вивозу сміття в м.Пустомити та с.Наварія на 2019 рік

ПЕРЕГЛЯНУТИ ГРАФІК ДЛЯ ПУСТОМИТ МОЖНА ТУТ

ПЕРЕГЛЯНУТИ ГРАФІК ДЛЯ НАВАРІЇ МОЖНА ТУТ

Шановні мешканці!

Державний пенсійний фонд України надає відео-ролики на тему: “Подбайте про свою пенсію змолоду” та

“Чому невигідна зарплата в конверті”

ДФС України надає інформацію щодо переваг легальної праці

ПЕРЕГЛЯНУТИ ІНФОРМАЦІЮ МОЖНА ТУТ!

Шановні мешканці!

ПрАТ “Львівобленерго” попереджає, що у зв’язку із розчищенням траси, 7 грудня 2018 року з 9.30 до 16.00, буде тимчасово припинено подачу електроенергії на таких вулицях, як:

Винниченка, Глинська, Грінченка, Лугова

Адміністрація просить вибачення за тимчасові незручності!

Шановні мешканці!

Пустомитівський відділ обслуговування громадян (сервісний центр) головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області надає інформацію щодо перерахунку пенсій з 1-го грудня 2018 року

ПЕРЕГЛЯНУТИ ІНФОРМАЦІЮ ЩОДО ПЕРЕРАХУНКУ МОЖНА ТУТ

Шановні мешканці!

ПрАТ “Львівобленерго” попереджає, що сьогодні буде тимчасово призупинено подачу електроенергії з 10.30 до 17.00 на таких вулицях, як:

Лугова, Гайдамацька, Озерна

Адміністрація просить вибачення за тимчасові незручності!

Шановні мешканці!
Важливе повідомлення!
Зміни у графіку роботи Секретаріату Пустомитівської міської ради!
У зв’язку із напливом звернень громадян щодо реєстрації чи зняття з місця реєстрації проживання та із довідками, які Вам надаються на отримання нарахування субсидії, кожної п’ятниці, з 16 листопада 2018 року – секретаріат працюватиме 3 9.00 до 13.00. Далі – проводитиметься робота з документами і прийому громадян не буде!

Шановні мешканці!

ПрАТ “Львівобленерго” повідомляє, що у зв’язку із плановими ремонтними роботами, сьогодні, 6 листопада 2018року з 9.30 до 17.00, буде тимчасово припинено подачу електроенергії на таких вулицях, як:
Гайдамацька, Глинська,Залізнична, Лугова, Озерна, Хмельницького та пров.Замкнений
Адміністрація просить вибачення за тимчасові незручності!

Шановні мешканці!

ПАТ “Українська залізниця” регіональна філія “Львівська залізниця” виробничий підрозділ “Львівська дистанція колії” попереджають, що у зв’язку з капітальним ремонтом залізничного переїзду 1500км м.Пустомити з 25 жовтня 2018 року рух через вказаний переїзд буде закрито!
Адміністрація просить вибачення за тимчасові незручності та дякує за розуміння!

До уваги мешканців Пустомитівщини!

У ПрАТ «Львівобленерго» ввели додаткові телефонні номери для споживачів Пустомитівського району електромереж.

Запрацювали додаткові багатоканальні стаціонарні номери телефону (0230) 4-12-26 та (0230) 4-22-06, за якими можна сповістити про відсутність світла в помешканні, дізнатись про причини відключення та час відновлення електропостачання у Пустомитівському районі, а також подати показники електролічильника тощо. Зазначаємо, що додаткові номери в районі – це проект ПрАТ  «Львівобленерго» спрямований на покращення комунікації зі споживачами.

З повагою, прес-служба ПрАТ «Львівобленерго»

Зміни в графіку роботи Секретаріату Пустомитівської міської ради

Пн-ср, –  09.00 – 18.00, обідня перерва- 13.00-14.00

Пт – 09.00 – 17.00, обідня перерва – 13.00 – 14.00

Четвер – неприймальний  день!

Шановні мешканці!

Пустомитівська міська рада просить не залишати своїх транспортних засобів на проїжджій частині в центральній частині міста!

На разі, на тій ділянці ведуться активні дорожні роботи і часто автомобілі, які власники залишили лиш  “на 5 хвилин”, простоюють там цілий день

Такі дії, унеможливлюють працівників здійснювати свою роботу швидко та якісно!

Тому, просимо Вас не паркувати свої автомобілі на проїжджій частині в центрі міста, задля швидшого завершення робіт та можливості користуватися дорогою!

Шановні мешканці!

Міністерство соціальної політики надають роз’яснення щодо сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування

Переглянути роз’яснення можна тут!

Шановні мешканці!

Надаємо Вам повторно рішення виконавчого комітету міської ради “Про затвердження зразків адресного знака та таблички на будівлях у місті Пустомити”

Усім зацікавленим прохання ознайомитись із рішенням  та додатком тут!

ПОВІДОМЛЕННЯ ПУСТОМИТІВСЬКОГО ВІДДІЛУ ОБСЛУГОВУВАННЯ ГРОМАДЯН (СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР) ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ У ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
У п’ятницю, 31 серпня 2018 року з 11.00 год. до 13.00 год. у режимі «гарячої» телефонної лінії за телефоном (0230) 4-28-53 буде приймати усні звернення та надавати відповіді на поставлені запитання щодо пенсійного забезпечення заступник начальника відділу обслуговування громадян Коць Жанна

Пустомитівська міська рада повідомляє про проведення громадських слухань з приводу питання затвердження детального плану території для обслуговування підстанції ПС 35/110 кВ “Глинна” та будівництва заходів ПЛ-110 і 35 кВ на території Пустомитівської міської ради за межами населеного пункту.

Для ознайомлення із усіма необхідними документами та для надання власних пропозицій прохання звертатись до міської ради!

ПЕРЕГЛЯНУТИ ПРОЕКТНИЙ ПЛАН “СХЕМИ ПРОГНОЗОВАНИХ ПЛАНУВАЛЬНИХ ОБМЕЖЕНЬ. СХЕМА ОРГАНІЗАЦІЇ РУХУ ТРАНСПОРТУ І ПІШОХОДІВ” МОЖНА ТУТ

ОГОЛОШЕННЯ!

Пустомитівський РЕМ повідомляє, що у зв’язку із ремонтними роботами, буде тимчасово припинено подачу електроенергії:

27 серпня з 9.30 до 17.00, на таких вулицях, як:

Гончара, буд.1,2,3,4,5

Козацька, буд.11,15,3,4,4а,5,6,6а,7,8,8а

28 серпня з 9.30 до 17.00, на таких вулицях,як:

Довбуша, буд.1-30

Коцюбинського, буд.1-12

Адміністрація просить вибачення за тимчасові незручності!

Перекриття дороги!

ТОВ “ОНУР КОНСТРУКЦІОН ІНТЕРНЕШНЛ” повідомляє, що у зв’язку з проведенням ремонтних робіт на автомобільній дорозі державного значення Т-14-16 Львів-Пустомити-Меденичі км 17+050-км28+200 Львівської області, на ділянці дороги км 17+050-км 20+484 з 13.08.2018р. до 23.08.2018р., будуть проводитися роботи по фрезеруванню та влаштуванню ЩПС, асфальтобетона, ця ділянка дороги буде тимчасово перекрита, задля збільшення ефективності і проведення якості робіт. Тимчасове перекриття проводитиметься  з 08.00 до 20.00год.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ЛИСТ-ЗВЕРНЕННЯ МОЖНА ТУТ

ОГОЛОШЕННЯ!

Шановні мешканці!

Дуже Вас просимо не палити сухої трави та всього, що “погано лежить” в ваших домівках! Це шкодить не тільки повітрю, а й грунту! Також, Вам потрібно розуміти, що в результаті спалювання виділяються різні токсичні речовини, які можуть призвести до небажаних захворювань!

З метою запобігання всього вищенаведеного, просимо Вас НЕ ПАЛИТИ СУХОЇ ТРАВИ ТА ІНШИХ ЗАЛИШКІВ!

Ознайомитись із листом від Пустомитівської РДА можна тут!

ОГОЛОШЕННЯ!

Відпочинковий комплекс «СЯНЯ» , Громада «Медв’яна Роса»,запрошують  14 серпня, в  с. Раковець на пасічницьке свято  – МЕДОВИЙ СПАС!

14 серпня о 15:30 в с. Раковець біля каплиці Св. Арх. Михаїла відбудеться молитва і благословення пасічників та плодів їхньої праці Високопреосв. Архиєпископом і Митрополитом Львівським Ігорем Возьняком. Запрошуємо пасічників з їхніми сім’ями та всіх людей доброї волі.

 Ярмарок бджолиної продукції, дегустація медів і медових напоїв, конкурси і вікторини відбудуться  14  серпня з  09:00 до 19:00

Всі діти, учасники конкурсів на найкращий вірш, малюнок та фотографію про бджілок, отримають нагороди. Для переможців дорослих забав на найкраще привітання з  ДНЕМ ПАСІЧНИКА   –   БОЧЕЛА !!!

ПРОЧИТАТИ ЗАПРОШЕННЯ МОЖНА ТУТ!

ОГОЛОШЕННЯ!

Міністерство юстиції надає інформацію щодо аліментів !

ІНФОРМАЦІЯ ВІД МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ ТУТ!

ОГОЛОШЕННЯ!

Пустомитівський РЕМ повідомляє, що у зв’язку із ремонтними роботами, буде тимчасово припинено подачу електроенергії:

13 серпня 2018р з 09.30 до 17.00 на таких вулицях, як:

Шкільна – буд.-всі

Заводська – буд. 4-18(парні)

Радоцинська-буд. -всі

14 серпня 2018р., з 09.30 до 17.00 на таких вулицях. як: 

Довбуша – буд. – всі

Коцюбинського – буд. – всі

15 серпня 2018р., з 09.30 до 17.00 на таких вулицях, як:

Лисенка – буд. 1-25 (непарні)

Шевченка – 71-99 (непарні)

16 серпня 2018р., з 09.30 до 17.00 на таких вулицях, як:

Миру – буд. 1

Фабрична – частково

Шевченка – частково

17 серпня 2018р., з 09.30 до 17.00 на таких вулицях, як:

Фабрична – буд. 3-13 (непарні)

Адміністрація просить вибачення за тимчасові незручності!

ОГОЛОШЕННЯ!

Міністерство юстиції надає важливу інформацію щодо аліментів та відпочинку з дитиною закордоном( коли батьки розлучені)

Всім зацікавленим-прохання ознайомитись!

ІНФОРМАЦІЯ ВІД МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ ТУТ!

ІНФОРМАЦІЯ ВІД МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ ТУТ!

ОГОЛОШЕННЯ

Пустомитівський РЕМ повідомляє, що у зв’язку з ремонтними роботами, буде тимчасово припинено подачу електроенергії на таких вулицях, як:

7 серпня 2018року, з 9.30 до 17.00

Кучабського ( буд. – частково)

10 серпня 2018 року, з 9.30 до 17.00

Частково буде припинено подачу електроенергії на  вулицях в місті (вибірково).

Адміністрація просить вибачення за тимчасові незручності!

!!!ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ!!!

Для забезпечення надійної роботи об’єктів електромереж в високих температурах, що обумовлено ризиком виникнення пожеж в охоронних зонах електричних мереж та з метою запобігання нещасних випадків і здійснення польових та інших сільськогосподарських робіт в охоронних зонах  електричних мереж, Пустомитівський РЕМ ПрАТ “Львівобленерго” надає інформацію суб’єктам господарювання (індивідуальним, колективним, фермерським господарствам) на території Пустомитівської  міської ради  важливе оголошення про електробезпеку!

ОЗНАЙОМИТИСЬ ІЗ ОГОЛОШЕННЯМ МОЖНА ТУТ

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ!

ПАТ “Львівгаз” повідомляє, що в м.Пустомити по вул. Шевченка, 19.07.2018р, з 9.00 до 17.00 буде припинено подачу газу, у зв’язку з ремонтними роботами

19.07.2018р з 9.00 до 16.00, також, буде припинено подачу газу на таких  вулицях, як Лисенка, Миру, Фабрична, Бабія, Франка, Нова, Шептицького, Заводська, Грушевського, Мазепи, Кандиби, Козацька, Гончара, Рильського, Коцюбинського, Спортивна, Дигдаловича, Київська, р-н Глинна (окрім вул. Привокзальної).

Адміністрація ПАТ “Львівгаз” просить дотримуватися правил Т/Б користування газовими приладами та просить вибачення за тимчасові незручності!

ПОВІДОМЛЕННЯ!

Пустомитівський РЕМ повідомляє, що у зв’язку із ремонтними роботами, буде тимчасово припинено подачу електроенергії:

24 липня з 9.30 до 17.00 на вулицях:

Заводська, буд. 4, 6,8,12,14,18

Шкільна, буд. 1,5,5а, 7,9,11, 13, 15,17,19,20,21, 23, 25

Радоцинська, буд. 3

М.Хвильового, буд. 1, 2, 3, 5, 7, 9, 11, 15, 17

26 липня з 9.30 до 17.00 на вулицях:

Миру, буд. 1, 1а, 3

Фабрична, буд. 1, 6, 8. 10, 13-60

Шевченка, буд. 3, 3а, 22, 55, 120, 122, 134, 170, 200, 244, 258, 294

27 липня з 9.30 до 17.00 на вулицях:

Коцюбинського, буд. 4

Фабрична, буд. 3, 3а, 5, 9, 11. 13

Адміністрація просить вибачення за тимчасові незручності!

Шановні мешканці та гості міста!

У зв’язку із реконструкцією дороги Т14-16 Львів – Пустомити – Меденичі, підготовано схему перекриття дороги!
Прохання до усіх ознайомитись!

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ!

Ви- сміливі, відповідальні та прагнете допомогти іншим? Тоді, саме для Вас є чудова нагода спробувати себе в повноцінній ролі батьків-вихователів та взяти на себе найбільшу відповідальність, яку дають нам зверху – бути батьками!

У 2018 році в Пустомитівському районі заплановано створення Дитячого будинку сімейного типу за кошти субвенції з державного бюджету. Цей будинок буде збудовано у селі Наварія. Батьки-вихователі, це особи, які беруть на себе виховання та спільне проживання дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування.  Вихованці перебувають у дитячому будинку сімейного типу до досягнення 18-річного віку; у разі продовження навчання у професійно-технічному, вищому навчальному закладі I-IV рівня акредитацї – до 23 років або до закінчення відповідних навчальних закладів.

Якщо серед нашої громади є відповідальні та свідомі люди, то прохання звертатися в Пустомитівський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за адресою: м.Пустомити, вул.Паркова, 2(приміщення ЗОШ №1), тел.20040, 2278863.

Заздалегідь вдячні за співпрацю!

ОГОЛОШЕННЯ!

Пустомитівський РЕМ повідомляє, що 17 липня з 9.30 до 17.00, в зв’язку з ремонтними роботами буде припинено подачу електроенергії на вул.Глинській.

20 липня з 9.30 до 17.00, буде  припинено подачу електроенергії та таких вулицях, як:

Заводська, буд. 4,6,8,12,14,18

Хвильового, буд. 1,2,3,5,7,9,11,15,17

Радоцинська, буд.3

Шкільна, буд.1,5,5а,7,9,11

Адміністрація просить вибачення за тимчасові незручності!

ОГОЛОШЕННЯ!

Пустомитівський РЕМ повідомляє, що з 2 до 6 липня буде припинено подачу електроенергії у зв’язку з ремонтними роботами на таких вулицях, як:

Довбуша, буд. 2-30

Заводська, буд. 4-18

Коцюбинського, буд. 1-12

Хвильового, буд. 1-17

Шкільна, буд. 1-25

Адміністрація просить вибачення за тимчасові незручності!

ОГОЛОШЕННЯ!

29 червня 2018р.  на озері у селі Наварія відбудуться змагання  серед молоді з веслування пам’яті Заслуженого тренера України Ганни Карбівник ” Кубок першого тренера”!

Запрошуємо всіх охочих відвідати захід!

Розпорядження міського голови щодо проведення змагань

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ!

КП “Пустомитиводоканал” повідомили, що сьогодні буде відключено воду в нашому місті у зв’язку з ремонтними роботами. Ремонтні роботи триватимуть до кінця робочого дня!

ПОВІДОМЛЕННЯ!

Повідомлення!

ТзОВ “ГрантЗахід” повідомляє, що в зв’язку з ремонтними роботами водопровідно-каналізаційної мережі на вул.Грушевського від №2 до №56, буде тимчасово перектито рух транспорту з 16 травня 08.00 год. і триватиме до 19 травня 19.00 год.

Ознайомитись із повідомленням можна тут 

Повідомлення!

ТзОВ  “ГрантЗахід” повідомляє, що в зв’язку з ремонтними роботами водопровідно-каналізаційної мережі на вул.Грушевського від №31 до №51, буде тимчасово перекрито  рух транспорту з 10 травня 08.00 год і триватиме до 11 травня 19 год.

Ознайомитись із повідомленням можна тут

Повідомлення!

ТзОВ  “ГрантЗахід” повідомляє, що в зв’язку з ремонтними роботами водопровідно-каналізаційної мережі на вул.Грушевського, буде тимчасово перекрито  рух транспорту з 8 травня  08.00 год. і триватиме до 9 травня 19.00 год.

Ознайомитись із повідомленням можна тут

ОГОЛОШЕННЯ!

Пустомитівський РЕМ повідомляє! У зв’язку із ремонтними роботами, в м.Пустомити буде тимчасово припинено постачання електроенергії 4 травня 2018р. з 9.30 до 17.00  на таких вулицях, як:

Гайдамацька, будинки №14,17,18,20,23

Лугова, будинки №210,62

Озерна, будинки – всі

Пенсійний фонд повідомляє!

Про можливість підписки!

Галузеве видання «Пенсійний кур’єр» створене спеціально для людей, які отримують пенсію. Концепція газети передбачає, щоб на її сторінках читачі знайшли максимум корисної інформації.
У передплатників завжди є можливість бути в курсі останніх змін у пенсійному законодавстві й знати свої права на отримання, перерахунок, індексацію пенсії та інші пенсійні послуги, гарантовані державою. Газета розміщує коментарі з приводу законодавчих нововведень, фахові роз’яснення актуальних пенсійних питань.
Крім того, для пенсіонерів є статті, які висвітлюють важливі події соціального та суспільного життя. Газета друкує інтерв’ю і фахові виступи, які містять практичні поради з вирішення соціальних і побутових проблем (оформлення субсидії, оплата послуг ЖКГ, медичне обслуговування, захист прав споживачів тощо).
Є що почитати й просто для того, щоб скрасити своє дозвілля. Видавці потурбувалися, щоб кожен номер містив цікаву та корисну інформацію, підібрану саме для цільової аудиторії видання: історичні факти, життєві історії, розповіді про видатних особистостей, кулінарні рецепти, поради для садівників та городників,  а також програма телепередач тощо.
Недарма гаслом для «Пенсійного кур’єру» журналісти обрали слова: «Газета, що допомагає жити»!

Передплатний індекс газети 06840 “ПЕНСІЙНИЙ  КУР’ЄР”

Важливе повідомлення!

До уваги мешканців Пустомит!

Пустомитівський РЕМ повідомляє, що з 23 по 27 квітня з 9.30 до 17.00, у зв’язку з ремонтними роботами, буде відключено подачу електроенергії на таких вулицях, як:

Ставкова, будинки №21-94 (23 квітня)

Чайковського, будинки №2-78(23 квітня)

Бориславська,  (частково) (26 квітня)

Вірменська, будинки – всі (26 квітня)

Д.Галицького, будинки – всі (26 квітня)

Грабини, будинки – всі (26 квітня)

Дрогобицька, будинки – всі (26 квітня)

Заньковецької, будинки – всі (26 квітня)

Зелена, будинки – всі (26 квітня)

Лісневицька, будинки – всі (26 квітня)

Людкевича, будинки – всі (26 квітня)

Польова, будинки – всі (26 квітня)

Ставкова, будинки – всі (26 квітня)

Стуса, будинки – всі (26 квітня)

Тичини, будинки – всі (26 квітня)

Чайковського, будинки – всі (26 квітня)

Грушевського, будинки №38-56(парні),73 (27 квітня)

Мазепи, будинки №1, 1а,2,3,4,5,6,8,10,12 (27 квітня)

Важливе повідомлення!
Шановні мешканці міста Пустомити!
КП “Пустомитиводоканал” , з 10 квітня 2018 року, проводить ремонтні роботи згідно проекту “Реконструкція водопровідно-каналізаційних мереж”. Роботи проходять на вул.Грушевського від Обеліску Слави і до переїзду. В зв’язку з цим, можливе часткове відключення водопостачання
За можливості, просимо Вас робити запаси води
Приносимо вибачення за створені тимчасові незручності!
Адміністрація КП “Пустомитиводоканал”

Адміністративний район : Львівська область

Телефонний код : 03 230

Поштовий Індекс : 81100

Електронна адреса: pustomyty_rada@ukr.net

Адреса : м.Пустомити, вул.М.Грушевського, буд. 42

Телефон Пустомитівської міської ради: 03230 4-11-69

032 227-89-13