ОГОЛОШЕННЯ

 

Повідомлення!

ТзОВ “ГрантЗахід” повідомляє, що в зв’язку з ремонтними роботами водопровідно-каналізаційної мережі на вул.Грушевського від №2 до №56, буде тимчасово перектито рух транспорту з 16 травня 08.00 год. і триватиме до 19 травня 19.00 год.

Ознайомитись із повідомленням можна тут 

Повідомлення!

ТзОВ  “ГрантЗахід” повідомляє, що в зв’язку з ремонтними роботами водопровідно-каналізаційної мережі на вул.Грушевського від №31 до №51, буде тимчасово перекрито  рух транспорту з 10 травня 08.00 год і триватиме до 11 травня 19 год.

Ознайомитись із повідомленням можна тут

 

Повідомлення!

ТзОВ  “ГрантЗахід” повідомляє, що в зв’язку з ремонтними роботами водопровідно-каналізаційної мережі на вул.Грушевського, буде тимчасово перекрито  рух транспорту з 8 травня  08.00 год. і триватиме до 9 травня 19.00 год.

Ознайомитись із повідомленням можна тут

 

 

ОГОЛОШЕННЯ!

Пустомитівський РЕМ повідомляє! У зв’язку із ремонтними роботами, в м.Пустомити буде тимчасово припинено постачання електроенергії 4 травня 2018р. з 9.30 до 17.00  на таких вулицях, як:

Гайдамацька, будинки №14,17,18,20,23

Лугова, будинки №210,62

Озерна, будинки – всі

 

 

Пенсійний фонд повідомляє!

Про можливість підписки!

Галузеве видання «Пенсійний кур’єр» створене спеціально для людей, які отримують пенсію. Концепція газети передбачає, щоб на її сторінках читачі знайшли максимум корисної інформації.
У передплатників завжди є можливість бути в курсі останніх змін у пенсійному законодавстві й знати свої права на отримання, перерахунок, індексацію пенсії та інші пенсійні послуги, гарантовані державою. Газета розміщує коментарі з приводу законодавчих нововведень, фахові роз’яснення актуальних пенсійних питань.
Крім того, для пенсіонерів є статті, які висвітлюють важливі події соціального та суспільного життя. Газета друкує інтерв’ю і фахові виступи, які містять практичні поради з вирішення соціальних і побутових проблем (оформлення субсидії, оплата послуг ЖКГ, медичне обслуговування, захист прав споживачів тощо).
Є що почитати й просто для того, щоб скрасити своє дозвілля. Видавці потурбувалися, щоб кожен номер містив цікаву та корисну інформацію, підібрану саме для цільової аудиторії видання: історичні факти, життєві історії, розповіді про видатних особистостей, кулінарні рецепти, поради для садівників та городників,  а також програма телепередач тощо.
Недарма гаслом для «Пенсійного кур’єру» журналісти обрали слова: «Газета, що допомагає жити»!

Передплатний індекс газети 06840 “ПЕНСІЙНИЙ  КУР’ЄР”

 

Важливе повідомлення!

До уваги мешканців Пустомит!

Пустомитівський РЕМ повідомляє, що з 23 по 27 квітня з 9.30 до 17.00, у зв’язку з ремонтними роботами, буде відключено подачу електроенергії на таких вулицях, як:

Ставкова, будинки №21-94 (23 квітня)

Чайковського, будинки №2-78(23 квітня)

Бориславська,  (частково) (26 квітня)

Вірменська, будинки – всі (26 квітня)

Д.Галицького, будинки – всі (26 квітня)

Грабини, будинки – всі (26 квітня)

Дрогобицька, будинки – всі (26 квітня)

Заньковецької, будинки – всі (26 квітня)

Зелена, будинки – всі (26 квітня)

Лісневицька, будинки – всі (26 квітня)

Людкевича, будинки – всі (26 квітня)

Польова, будинки – всі (26 квітня)

Ставкова, будинки – всі (26 квітня)

Стуса, будинки – всі (26 квітня)

Тичини, будинки – всі (26 квітня)

Чайковського, будинки – всі (26 квітня)

Грушевського, будинки №38-56(парні),73 (27 квітня)

Мазепи, будинки №1, 1а,2,3,4,5,6,8,10,12 (27 квітня)

 

Важливе повідомлення!
Шановні мешканці міста Пустомити!
КП “Пустомитиводоканал” , з 10 квітня 2018 року, проводить ремонтні роботи згідно проекту “Реконструкція водопровідно-каналізаційних мереж”. Роботи проходять на вул.Грушевського від Обеліску Слави і до переїзду. В зв’язку з цим, можливе часткове відключення водопостачання
За можливості, просимо Вас робити запаси води
Приносимо вибачення за створені тимчасові незручності!
Адміністрація КП “Пустомитиводоканал”