Патріотичний велопробіг “прокотився” Пустомитами

Майже 40 пустомитівчан зібралися зранку на території відпочинкового комплексу  “Озерний край”, щоб відсвяткувати свято Івана Купала патріотичним велопробігом “Я люблю Україну- Пустомити-Раковець 2018”.

Як зазначили організатори, захід присвячений вихованню патріотичного почуття до своєї країни, символів України: прапора, герба та гімну, національної гордості, любові до рідного краю.

Колона стартувала об 11-й годині ранку від “Озерного краю” та рушила за запланованим заздалегідь маршрутом: Пустомити-Милошовичі-Хоросно-Раковець-Новосілка – Джерело, із  загальною протяжністю 43 кілометри.

Серед головних завдань велопробігу, учасники прагнули популяризувати велосипедний рух у Пустомитах, пропагувати здоровий та активний спосіб життя, адже: “Молодь– це свідоме покоління, де кожен повинен запитати себе, не покладаючи вини на інших за те, що він зробив, аби жити у нашому місті стало краще; також, саме з цього має починатися день. Я хочу, щоб через 5-10 років, про Пустомити казали: “Місто можливостей”, повідомляє Андрій Жидачек.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *