Поліція інформує

Сьогодні дільничний офіцер поліції Пустомитівського ВП ГУ НП у Львівській області старший лейтенант поліції Равлик М.М.провів зустріч з громадянами, які проживають на території його обслуговування.

У ході зустрічі прозвітовано про стан дотримання правопорядку на території обслуговування, вжиті заходи із запобігання вчинення правопорушень, а також проведено роз’яснювальну роботу на тему як не стати жертвою злочину чи нещасного випадку.

Поліцейський розповів про криміногенну ситуацію на території обслуговування, про кількість вчинення та виявлення адміністративних правопорушень.  Особливу увагу було звернено на запобігання вчинення домашнього насильства у сім’ях  та роз’яснення громадянам  Закону України «Про запобігання та протидію домашньому на,сильству».  Під час доповіді поліцейський звернув увагу на дотримання постанови КМУ «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби СOVID-19 спричиненої коронавірусом» та провів бесіду профілактично-роз’яснювального характеру з населенням щодо недопущення з їх сторони порушень правил карантину.

Спільно із мешканцями та депутатами обговорювали проблеми громадян, які вважаються найбільш значущими та шляхи їх вирішення  а також пропозиції щодо покращення безпеки громадян.

Адміністративний район : Львівська область

Телефонний код : 03 230

Поштовий Індекс : 81100

Електронна адреса: pustomyty_rada@ukr.net

Адреса : м.Пустомити, вул.М.Грушевського, буд. 42

Телефон Пустомитівської міської ради: 03230 4-11-69

032 227-89-13