Постанова про порядок зарахування до місцевих бюджетів частини акцизного податку з пального у другому півріччі 2017 року

Уряд затвердив порядок зарахування у другому півріччі 2017 року частини (13,44%) акцизного податку з виробленого в Україні та ввезеного на митну територію України пального до бюджетів місцевого самоврядування відповідно до обсягу реалізованого суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі пального.
Рішення Уряду спрямоване на реалізацію підпункту 2 пункту 43 розділу VI “Прикінцеві та перехідні положення” Бюджетного кодексу України стосовно зарахування у другому півріччі 2017 року частини акцизного податку з виробленого в Україні та ввезеного на митну територію України пального до бюджетів місцевого самоврядування відповідно до обсягу реалізованого суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі пального на відповідній території за перше півріччя 2017 року. Постановою також передбачено механізм компенсації бюджетам місцевого самоврядування недонадходжень у 2017 році акцизного податку з пального порівняно з фактичними нарахуваннями роздрібного акцизу з пального на відповідній території у 2016 році. Реалізація положень постанови сприятиме фінансовому забезпеченню місцевих бюджетів та позитивно вплине на соціально-економічний розвиток регіонів у 2017 році.
Асоціація міст України доклала чимало зусиль до прийняття цієї постанови (читати більше).
Прийнятий Порядок враховує пропозиції експертів АМУ щодо компенсації надходжень по кожному окремому бюджету місцевого самоврядування у разі, коли надходження вказаного податку будуть менше рівня минулого року. Отже, кожний окремий бюджет отримає компенсацію в разі зниження рівня надходжень від акцизу з пального до рівня, що менший минулорічного.
Постанова  набирає чинності 3 жовтня 2017 року – з дня публікації у виданні “Урядовий кур’єр”. 

Адміністративний район : Львівська область

Телефонний код : 03 230

Поштовий Індекс : 81100

Електронна адреса: pustomyty_rada@ukr.net

Адреса : м.Пустомити, вул.М.Грушевського, буд. 42

Телефон Пустомитівської міської ради: 03230 4-11-69

032 227-89-13