Привітання міського голови з Днем міста!

З Днем народження, Пустомити!

Цьогоріч, другий день літа буде надзвичайно яскравим та запальним! Наше місто святкуватиме своє День народження!

З цієї святкової нагоди, хочу від себе особисто, від усього виконавчого комітету міської ради та від депутатського корпусу привітати усіх і кожного з нашим святом!

Нехай ще не все доведено до ідеального стану, нехай в нашій країні відбуваються зміни, але разом – ми сила! Разом – ми зможемо і далі розбудовувати наше місто, працювати на його оновлення та наповнювати його новими здобутками, відкриттями та щирими емоціями!

Саме зараз, нам не можна допустити розбрату та сварок в рідному домі, адже потрібно невтомно працювати на розбудову і дружбу в громаді, щоб досягти успіху для цілої країни!

Нехай сім’я кожного наповниться безмежною любов’ю до рідного міста і краю! Нехай кожен знайде в собі силу допомагати один одному, подати руку допомоги і підтримувати добрим словом у скрутну хвилину!

Щиро бажаю усім повірити у свої можливості та працювати на розбудову та процвітання рідного міста. Адже, успіх та цвіт великої України починається з маленького містечка, люди якого наповнюють його.

Вірмо у свої сили, молімось про небесну допомогу та будьмо милосерднішими, добрішими та доброзичливішими один до одного!

Пам’ятаймо, що разом – ми сила! Разом – ми зможемо все!

З повагою та щирими вітаннями,

міський голова                                                                  Олег Серняк

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *