Пустомитівський міський парк отримає нове обличчя

За кошти міської ради та кошти з ДФРР (проект Відібраний регіональною комісією ) нарешті дозволить  розпочати реконструкцію міського парку.
Парк є одним з небагатьох в Україні прикладів садово-паркового мистецтва XІХ ст., завдяки чому викликає значне наукове зацікавлення. Він розміщений у центральній частині міста  та композиційно поєднаний з Пустомитівським палацом — пам’яткою архітектури національного значення.
Роботи у парку передбачають реконструкцію елементів його благоустрою. Вони відбуватимуться  у  парку – на площі 3,5 га. З них площа яку буде замощено складає 3 923,9 кв. м. пішохідних доріжок. Також у парку встановлять 47 ліхтарів освітлення, 28 лавок та 26 урн для сміття, новий паркан.
Замовником є Пустомитівська міська рада. Загальна тендерна вартість робіт у парку складає 5 141 000 грн.
Роботи над тим, аби реконструкція парку стала можливою, тривали ще від 2016 року, у нас були труднощі з отриманням відповідних дозвільних документів, оскільки парк належить до пам’ятки садово-паркового мистецтва місцевого значення.

ЗАВАНТАЖИТИ ПРОЕКТ “Реставраційні роботи парку – пам’ятки садового-паркового мистецтва місцевого значення “Парк XIX» в м. Пустомити Пустомитівського району Львівської області“.

 

Адміністративний район : Львівська область

Телефонний код : 03 230

Поштовий Індекс : 81100

Електронна адреса: pustomyty_rada@ukr.net

Адреса : м.Пустомити, вул.М.Грушевського, буд. 42

Телефон Пустомитівської міської ради: 03230 4-11-69

032 227-89-13