Пустомитівський міський парк отримає нове обличчя

За кошти міської ради та кошти з ДФРР (проект Відібраний регіональною комісією ) нарешті дозволить  розпочати реконструкцію міського парку.
Парк є одним з небагатьох в Україні прикладів садово-паркового мистецтва XІХ ст., завдяки чому викликає значне наукове зацікавлення. Він розміщений у центральній частині міста  та композиційно поєднаний з Пустомитівським палацом — пам’яткою архітектури національного значення.
Роботи у парку передбачають реконструкцію елементів його благоустрою. Вони відбуватимуться  у  парку – на площі 3,5 га. З них площа яку буде замощено складає 3 923,9 кв. м. пішохідних доріжок. Також у парку встановлять 47 ліхтарів освітлення, 28 лавок та 26 урн для сміття, новий паркан.
Замовником є Пустомитівська міська рада. Загальна тендерна вартість робіт у парку складає 5 141 000 грн.
Роботи над тим, аби реконструкція парку стала можливою, тривали ще від 2016 року, у нас були труднощі з отриманням відповідних дозвільних документів, оскільки парк належить до пам’ятки садово-паркового мистецтва місцевого значення.

ЗАВАНТАЖИТИ ПРОЕКТ “Реставраційні роботи парку – пам’ятки садового-паркового мистецтва місцевого значення “Парк XIX» в м. Пустомити Пустомитівського району Львівської області“.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *