“Питання європейської та євроатлантичної інтеграції”

***фото взято із сайту Президента України
https://www.president.gov.ua/news/prezident-ukrayini-pidpisav-ukaz-pitannya-yevropejskoyi-ta-y-54982

Президент України Петро Порошенко підписав Указ «Питання європейської та євроатлантичної інтеграції» N155/2019. 

Указ містить План заходів з реалізації стратегічного курсу держави на набуття повноправного членства України в Європейському Союзі та в Організації Північноатлантичного договору відповідно до частини третьої статті 102 Конституції України щодо реалізації стратегічного курсу держави.

План передбачає до 2020 року опрацювання у взаємодії з Європейським Союзом та його державами – членами пропозиції щодо реалізації у рамках ініціативи Європейського Союзу “Східне партнерство” комплексу додаткових заходів, які сприятимуть підготовці України до набуття повноправного членства в Європейському Союзі.

Згідно з Указом Секретарю Ради національної безпеки і оборони України доручено забезпечити розгляд на засіданні Ради національної безпеки і оборони України у травні 2019 року питання щодо проведення окремих оглядів, що включені до комплексного огляду сектору безпеки та подати за підсумками консультацій з представниками НАТО та держав-членів НАТО у другому півріччі 2019 року на розгляд Президентові України проекти законів про охорону секретної інформації та про розвідку.

Цікавим для молоді є 11 пункт плану щодо розширення присутності іноземних закладів освіти в Україні, зокрема шляхом відкриття в Україні філії Коледжу Європи та Європейської школи Східного партнерства, а також щодо дальшого розвитку Європейського табору в Україні.

Відповідно до Указу, Кабінет Міністрів України має забезпечити виконання разом із відповідними державними органами даного Плану.

Указ набирає чинності з дня його опублікування

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №155-2019

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *