Рейтинги кандидатів в президенти

Вже зовсім скоро відбудуться вибори президента України

На разі, рейтинги показують нам наступну статистику:

За даними сайтів ZN,UA (Дзеркало тижня) та RBK-Україна, лідерами є три кандидати – Володимир Зеленський, Петро Порошенко та Юлія Тимошенко.

Ця інформація повторюється цього тижня на більшості українських сайтах.

Стаття із ZN,UA (Дзеркало тижня):

Діючий президент спустився на третю позицію

Лідером президентського рейтингу на виборах 31 березня залишається шоумен Володимир Зеленський, якого підтримують 24,7% тих, хто визначився та має намір голосувати. Водночас за останній тиждень зміцнили свої позиції лідер “Громадянської позиції” Анатолій Гриценко та голова “Батьківщини” Юлія Тимошенко, йдеться в свіжому опитуванні соціологічної групи “Рейтинг”.

Зокрема Юлія Тимошенко піднялась на другу позицію з 18,3% підтримки, третю займає Петро Порошенко з 16,8%, а за Анатолія Гриценка готові віддати свої голоси 10,3%.

Паралельно Юрій Бойко має 9,9% підтримки, Олег Ляшко 5,7%, Ігор Смешко – 3,3%, Олександжр Вілкул та Євген Мураєв, який згодом зняв свою кандидатуру на користь Вілкула, по 2,7%.

Водночас майже чверть не визначилися з вибором кандидата. Важливо, що найбільше таких серед найбідніших виборців, опитаних, які зазвичай найактивніше голосують на виборах, респондентів старшого та середнього віку, більше серед жінок в Центрі та на Заході країни.

За даними опитування, Володимир Зеленський має найміцніші електоральні позиції у південно-східних областях. У Києві та Центрі він конкурує з Юлією Тимошенко та Петром Порошенком. Останній має міцні позиції у Галичині та Заході. Лідер “Батьківщини” – у центрально-західних регіонах та Півночі країни. Найвищий рівень підтримки Анатолія Гриценка – у Галичині, Юрія Бойка – у південно-східних областях та особливо на Донбасі.

Зеленський лідер симпатій серед респондентів, які голосуватимуть вперше (це майже кожен десятий виборець кандидата), а також серед респондентів, які не часто голосують на виборах. Тоді як серед респондентів, які завжди голосують, він ділить першість з Тимошенко та Порошенком, також у цій категорії мають відносно кращі позиції Гриценком та Бойком. 

Опитування проводили серед 5000 респондентів від 18 років і старше методом особистого формалізованого інтерв’ю (face-to-face). Вибірка репрезентативна за віком, статтю, регіонами і типом поселення. Помилка репрезентативності дослідження: не більше 1,5%. Терміни проведення дослідження: 1-7 березня 2019 р.

Посилання: https://dt.ua/POLITICS/gricenko-ta-timoshenko-zmicnili-svoyi-poziciyi-v-prezidentskomu-reytingu-305155_.html

Адміністративний район : Львівська область

Телефонний код : 03 230

Поштовий Індекс : 81100

Електронна адреса: pustomyty_rada@ukr.net

Адреса : м.Пустомити, вул.М.Грушевського, буд. 42

Телефон Пустомитівської міської ради: 03230 4-11-69

032 227-89-13