Робочий візит до Дрогобича

Із візитом ознайомлення та з робочою метою, делегація з нашого міста у складі – Андрія Жидачека, Володимира Заболотовського та Наталії Сех, 10 липня завітала до міста Дрогобича!

Метою поїздки стало ознайомлення із системою Smart city, яку вже успішно запустили в Дрогобичі.

Делегацію зустрів міський голова – Тарас Кучма.  Він радо прийняв гостей в себе та розповів про впровадження системи.

 

 

Ми не одразу прийшли до цього.Наш шлях тривав майже два роки. Але, це дає нам змогу працювати в нових, інноваційних напрямках. Також додам, що ми не витрачаємо на систему аж так багато коштів – наші фахівці чудово пораються із цим з мінімальними затратами. Зараз, я гордий, що до нас приїжджають з усієї країни та переймають досвід!”

Для пустомитівської делегацї провели презентації із впровадження системи, оскільки це і було основною метою поїздки. Презентували свою систему директор КУ «Інститут міста» Володимир Кондзьолка та начальник відділу ІТ та аналізу Станіслав Гайдер.

Андрій Жидачек додав, що “для нас це чудова нагода перейняти досвід, адже ми теж плануємо встановити систему в нашому місті”.

Посилання на новину на сайті Дрогобицької міської ради http://drohobych-rada.gov.ua/perejmaty-dosvid-roboty-proektu-smart-siti-do-drogobycha-zavitala-delegatsiya-z-pustomyt-foto/

ПРОДЕМОНСТРОВАНІ ПРЕЗЕНТАЦІЇ МОЖНА ПЕРЕГЛЯНУТИ ТУТ

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *