Робочий візит у Ґданськ

Наприкінці лютого була здійснена успішна робоча поїздка працівників Пустомитівської міської ради до міста Ґданськ (Республіка Польща).

На зустріч з консулом України у Ґданську, Левом Захарчишином  відправилися секретар Пустомитівської міської ради, Андрій Жидачек та спеціаліст з інформаційних питань та міжнародного партнерства, Марія Салагай.

Разом з паном консулом представники міської  ради обговорили ряд питань, зокрема й позитивні зміни нашого краю за останні кілька років.

-Приємно було чути, що дипломати у Польщі цікавляться справами нашого регіону: економікою, культурою, інфраструктурою загалом, розпитують про проблеми та перспективи розвитку, – зазначив Андрій Жидачек.

Опісля відбулась  й дуже важлива зустріч з Головою правління, керуючим директором Pracodawcy Pomorza – Tomasz Limon, на якій був представлений інвестиційний потенціал міста Пустомити та села Наварія для представників бізнесу Польщі у вигляді роздаткових матеріалів, а також інвестиційного ролика.

Сподіватимемось, ця ділова бесіда була не остання, а наступна вже відбудеться у якості партнерів на території Пустомитівської міської ради.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *