Розроблення концепції міського парку

Шановні мешканці міста!

Зараз наше місто перебуває на стадії активного розвитку, розбудови та реконструкції!

Саме тому, просимо усіх активних, творчих та тих, хто любить та вболіває за своє місто, взяти активну участь у розробленні концепції міського парку

Що повинно бути?

Наш парк не простий, адже він належить до пам’ятки садово-паркового мистецтва ХІХ-го століття! Щоб зберегти міську ідентичність, потрібно все ретельно спланувати та продумати.

Звісно, усім не догодиш, але пробувати варто!

Саме тому, пропонуємо усім творчим та тим, хто має хист до малювання та вміє працювати із графічними редакторами спробувати свої сили у розробленні концепції нашого міського парку, щоб він став по-справжньому комфортним для усіх містян та любих гостей! Для усіх творчих є можливість втілити свої ідеї щодо вигляду парку та того, чим він повинен бути наповнений!

Вигляд?

Це може бути звичайний малюнок, або малюнок у графічному редакторі із позначеннями того, що потрібно встановити та зробити. Було б добре, якби можна було поділити парк на спеціальні зони, щоб була чітка структура.

Тому, вперед робити парк та місто кращим!

Будь ласка, надсилайте свої ідеї на нашу е-адресу: pustomyty_rada@ukr.net із приміткою “концепція парку”, або в приватному повідомленні на нашій сторінці у соцмережі Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *