Сесія у парку

Сьогодні, 3 квітня відбулась 55 чергова сесія, 2 пленарне засідання Пустомитівської міської ради. Варто зазначити, що, у з’язку із впровадженням карантину, сьогоднішня зустріч відрізнялась від усіх інших – вона відбулась у міському парку.

         Міський голова та 17 присутніх депутатів відвідали засідання з дотриманням усіх обов’язкових умов карантину: прийшовши  захисних у масках, рукавичках та дотримуючись певної дистанції.

         Як зазначалось, основними питаннями порядку денного стали: виділення коштів, у сумі 100 000 грн. Львівській обласній інфекційній клінічній лікарні на боротьбу із поширенням COVID-19.

А також виділення коштів згідно з рішенням Виконавчого комітету, у сумі 20 000 грн. Ініціативній групі (Ю. Биць, А. Худий)  міста Пустомити та села Наварія для закупівлі антисептиків та матеріалу для пошиття захисних масок.

Окрім цього, міський голова вкотре нагадав про важливість дотримання правил карантину, розповів про те, що активно відбувається інформаційна робота із мешканцями міста, які повернулись із-за кордону, а також впроваджуються методи протидії виїзду у ліси та сквери під час вихідних.

Дотримуйтесь правил карантину, бережіть себе та рідних і будьте здорові!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *