Сб. Лют 29th, 2020

Шановна громадо!

Шановні мешканці міста Пустомити та селі Наварія!

17 жовтня 2018 року відбулося 2-ге пленарне засідання 36-ї сесії VII-го демократичного скликання Пустомитівської міської ради

 

Нагадаємо, що попереднє пленарне засідання цієї ж сесії тривало в досить напруженій атмосфері ( з різними лайливими вигуками, образами та погрозами), яке пізніше було зірвано учасниками АТО та деякими з депутатів.

2-ге пленарне засідання проводилось вже в набагато коректнішій та стриманішій атмосфері.

Розпочалось все з нагородження учасників АТО, які проживають в Пустомитах та Наварії! Всі присутні аплодували, коли міський голова вручав їм медалі та посвідчення!

Коли міський голова розпочав (продовжив) засідання, в залі панувала цілковита тиша, що дозволило йому зачитати порядок денний, викласти всю суть ситуації (темою скликання позачергової сесії стала ситуація, яка виникла навколо озера “Наварія” – ред.)   та озвучити Проект рішення, одночасно із презентацією, щоб усі могли побачити красу озера та прочитати факти про нього і діяльність міської влади. Далі, кілька мешканців та депутатів поділилися своїми думками щодо цього і перейшли до голосування. Перше питання, яке стосувалося вирішення ситуації з Наварійським озером, було прийнято одноголосно!

Інші два питання, які були в порядку денному, отримали схвалення більшості депутатів.

Пустомитівська міська рада дякує усім присутнім за те, що на другому пленарному засіданні 36-ї сесії була повага до головуючих та усіх мовців, котрі виступали на засіданні!

І пам’ятаймо, що #Пустомити – місто можливостей!

ПЕРЕГЛЯНУТИ ВІДЕО ЗАСІДАННЯ МОЖНА НА НАШОМУ YOUTUBE-КАНАЛІ ЗА ПОСИЛАННЯМ:

https://www.youtube.com/channel/UC6cTDHSVCBwbbpMWBLE4EDA

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *