Сб. Січ 25th, 2020

Шановна громадо!

Шановна громадо!

Анонсована на нашому офіційному сайті та на нашій сторінці в соцмережі Facebook позачергова 36-та сесія, відбулась вчора, 2го жовтня

На жаль, сесія була зірвана!

Всі, хто був присутній, бачили, як проводилось «дійство»

Найперше, міський голова хотів пояснити усім мету скликаної сесії ( її знали депутати; також, проект рішення був поширений на нашому офіційному сайті та на офіційній сторінці в Fb, але не всі мають змогу прочитати заздалегідь). Та, присутні «атовці» , почали вигукувати образливі слова та відкриту лайку на міського голову та на присутніх в залі, намагалися облити його брудом. Але, після усіх «демагогій»  міський голова, все ж зумів розпочати сесію і разом з присутніми заспівати Гімн України.

Далі, розпочався справжнісінький «цирк». Маємо на увазі те, що вигуки і лайка далі продовжувались та не давали змоги, навіть, зачитати порядок денний. Все ж, він був зачитаний і деякі депутати хотіли додати свої питання. Це були- депутат Саврук Р.Й. з питаннями щодо звільнення заступника міського голови та щодо висловлення недовіри міському голові, та депутат Борис А.М., який хотів додати питання «Звернення мешканців кварталу «Юність».

За основу (зачитаний проект рішення), проголосувала більшість і рішення було прийняте. Далі, на голосування ставилось перше питання від депутата Саврука Р.Й. – більшість проголосувала «за» і рішення теж було прийняте; щодо другого питання цього депутата, то більшість проголосувала «проти» і рішення не було прийняте. Щодо питання від депутата Бориса А.М., то більшість проголосувала «за» і воно було включене до порядку денного.

Коли розпочалось обговорення першого питання, то розпочався справжній  гармидер! «Атовці» почали засипати своїми особистими питаннями міського голову і не давали йому пояснити свою позицію та розв’язання цієї ситуації. Насправді ж, в проекті рішення ( додається вкінці статті) є пункт про створення комісії, в яку ввійшли місцеві активісти з Пустомит та Наварії, місцеві атовці, юрист та депутати міської ради. Це все мало обговорюватись з депутатами та присутніми мешканцями на сесії. Але, «атовці» продовжували лаяти міського голову та не давали можливості висловитися мешканцям, також лаючи їх і намагаючись «підняти руку» на жінку, яка хотіла висловити свою позицію.

Не маючи змоги все обговорити через погрози, лайку та відкриту грубість, міський голова був змушений закрити засідання сесії.

Шановні мешканці і депутати міської ради! Звернення до Вас!

Зараз, нас намагаються пограбувати, забравши в нас рідне озеро під «благі наміри». Ви всі знаєте і розумієте, що це не так! Нас намагаються обдурити!

Ми чудово розуміємо, що вислів «влада-погана» – є зараз у всіх на устах та в думках і «до влади потрібно молодих і амбітних», постійно лунає звідусіль! Ось! Ми маємо молодого і амбітного мера, котрий намагається змінити ситуацію, але з ким? З депутатами, котрі не  можуть відстояти свою думку та тихенько мовчать, сидячи в кріслах? З мешканцями, котрі вміють лиш робити «грізні пости» в соцмережах, а коли потрібно прийти на організований мітинг проти відкритої крадіжки озера, то «моя хата скраю…» і «робіть щось самі»? З ким робити порядок, якщо всі ховаються і не хочуть допомогти, елементарно, словом? Для кого старатися робити зміни в місті, якщо громада і депутати активні лиш в соцмережах, а наяву  – «не рухайте і не чіпайте»?

Надіємось, що кожен, прочитавши це, набереться сміливості та хоча б спробує відстояти своє озеро (не побоїмось цього слова) та своє місто, яке ми всі любимо та в якому живемо!

І пам’ятаймо, що «Пустомити – місто можливостей»!

         

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *