Стратегії розвитку міста бути!

Сьогодні, 15-го листопада, відбулася робоча зустріч із доцентом кафедри менеджменту та міжнародного підприємництва Національного універститету “Львівська політехніка”  – Дулябою Н.І.

Суть зустрічі полягала в тому, що невдовзі наше місто матиме розроблену стратегію сталого розвитку!. Така стратегія дасть змогу мати чіткі та визначені цілі, як розвивати місто та в якому напрямку рухатись.

Ця стратегія  розробляється під керівництвом директора Навчально-наукового інституту економіки і менеджменту Національного університету “Львівська політехніка”, доктора економічних наук, професора, заслуженого працівника народної освіти України, академіка Української академії наук, академіка Академії підприємництва та менеджменту України, академіка Транспортної академії України, академіка Академії економічних наук України, академіка Української академії наук вищої освіти України Кузьміна О.Є.

“Ми всі зараз бачимо зміни, які робляться в нашому місті. Зараз добре видно будівництво та відновлення доріг. Стратегія розробляється для того, щоб мати чіткий план подальшої роботи, як її здійснювати та яким шляхом йти. Вона зачепить усі гілки розвитку міста – від будівництва до можливих ІТ-технологій, що є дуже важливим.”- поділився секретар ради, Андрій Жидачек

 

Окрім цього, в стратегії є зачеплені та розглянуті усі сильні та слабкі сторони, можливості та загрози розвитку міста.

На разі, повний вигляд ще доопрацьовується та невдовзі буде наданий місту

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *