Створення громадської ради

Шановні мешканці нашого чудового міста! Закликаємо всіх небайдужих відгукнутися та взяти участь у створенні Громадської ради при Пустомитівській міській раді!

Це чудова ініціатива для всіх активних громадян міста долучатися до важливих справ та обговорення. Разом, ми зможемо створити осередок, в якому Ви зможете здійснювати безпосередній контроль та брати участь у житті нашого міста! Давайте змінювати місто та країну разом!

До складу Громадської ради можуть бути обрані представники: громадських об’єднань, релігійних, благодійних організацій, творчих спілок, професійних спілок та їх об’єднань, асоціацій, організацій роботодавців та їх об’єднань, недержавних засобів масової інформації, які зареєстровані у встановленому порядку і провадять свою діяльність на території міста Пустомити та села Наварія у сфері, яка пов’язана громадською діяльністю та не суперечить чинному законодавству України. Членами Громадської ради не можуть бути посадові особи та депутати органів місцевого самоврядування.

Установчі збори з активними представниками відбудуться 17 квітня о 18.00 у приміщення Міської ради в кабінеті міського голови

Для участі в Громадській раді претенденти заповнюють електронну форму встановленого зразка.

Розпорядженням голови Пустомитівської міської ради  від 22.01.2018 року №  02-04/04 створено ініціативну групу з підготовки установчих зборів Громадської ради при Пустомитівській міській раді.

СКЛАД

ініціативної групи з підготовки установчих зборів щодо створення громадської ради при Пустомитівській міській раді

Жидачек Андрій Богданович – секретар Пустомитівської міської ради – голова ініціативної групи;

Луків Андрій Ігорович – керуючий справами виконавчого комітету міської ради – секретар ініціативної групи;

Мота Ігор Ярославович – секретар постійної депутатської комісії міської ради з питань депутатської діяльності, регламенту, етики, законності, правопорядку, інформаційної політики та свободи слова – член ініціативної групи.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року No 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» для участі в установчих зборах до ініціативної групи необхідно подати:

– заяву у довільній формі, підписану уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства;

– рішення керівника інституту громадянського суспільства, якщо інше не передбачено його установчими документами, про делегування представника для участі в установчих зборах, посвідчене печаткою (у разі наявності);

– біографічну довідку делегованого представника інституту громадянського суспільства;

– копії документів, що підтверджують легалізацію інституту громадянського суспільства;

– інформацію про результати діяльності інституту громадянського суспільства протягом останніх 2016-2017 років.

– відомості про місце знаходження та адресу електронної пошти інституту громадянського суспільства, номер контактного телефону.

* документи засвідчуються підписом уповноваженої особи інституту громадянського суспільства, печаткою установи та написом «згідно з оригіналом».

Формат документів в електронному вигляді – Word, PDF.

Заяви на участь в установчих зборах приймаються до 17.04.2018 року.

Матеріали подавати голові ініціативної групи Жидачеку Андрію у паперовому вигляді на адресу 81100, м. Пустомити,  вул.М. Грушевського, буд.60 та в електронному вигляді на електронну адресу:  pustomyty_rada@ukr.net ; тел. для довідок: 067 34 08 530

Зразки документів для завантаження

Адміністративний район : Львівська область

Телефонний код : 03 230

Поштовий Індекс : 81100

Електронна адреса: pustomyty_rada@ukr.net

Адреса : м.Пустомити, вул.М.Грушевського, буд. 42

Телефон Пустомитівської міської ради: 03230 4-11-69

032 227-89-13