Святкування Дня міста Пустомити!

Цієї неділі, 2го червня 2019 року, наше місто святкувало свою 578му річницю від першої згадки!

Наше свято розпочалось ще днем перед тим, із проведенням турніру з волейболу з нагоди Дня нашого міста!

Вже в неділю, свято продовжилось турніром з баскетболу та футболу. Одразу після цього, юні велосипедисти розпочали велопробіг. Трохи більше, ніж за годину, відбулось їхнє нагородження, де кожен отримав медаль за участь

Вже з 14ї години розпочалась концертна програма. На площі перед школою №1, урочисто розпочали концерт вихованці Пустомитівської школи мистецтв з номером “Ласкаво просимо”! Продовжили програму вихованці танцювального колективу “Пролісок”(керівник-Марта Прочко) та усі ДНЗ нашого міста. Дітки чудово постаралися і порадували усіх присутніх своїми танцями.

Далі, концертну програму продовжили учні Пустомитівської школи мистецтв, котрі і співали, і танцювали, і дивували своїми голосами усіх присутніх!

Після них виступили вихованці Центру дитячої та юнацької творчості під керівництвом Юлії Когут та Ольги Павлюх.

Гімнастично-акробатичний номер від “Омія”, бойовий гопак, під керівництвом Павла Іванюка та показовий виступ з вільної боротьби під головуванням Степана Ткачишина розбавили пісні і танці спортом! Діти, котрі спостерігали за виступами, перешіптувались між собою про бажання відвідувати ці гуртки та секції

Величною ходою із розгорнутим 50ти метровим українським стягом від меморіалу хреста біля будівлі районної адміністрації і до сцени на площі перед школою №1 пройшли мешканці міста. Увінчалось все живим виконанням гімну України

https://www.youtube.com/watch?v=2Q4WDdSwxB0&feature=youtu.be

Молитва за місто зібрала на площі багато людей, котрі щиро просили в Бога ласки для усіх пустомитівчан

Опісля, з привітальним словом виступив міський голова Олег Серняк. Під час промови, відбулося вручення ордену “Лицарський хрест” загиблим воїнам АТО з Пустомит – Назару Пеприку та Володимиру Зейлику(посмертно), яке міський голова вручив їхнім батькам.

На святкуванні було багато гостей нашого міста, серед яких і міський голова Львова Андрій Садовий, котрий також привітав наше місто з Днем народження!

Усі присутні пустомитівчани та гості мали змогу придбати картини учнів Пустомитівскої школи мистецтв на Благодійному ярмарку, який був на площі.

Також, в парку було багато точок, де усі дітки купували святкові кульки та інші дитячі забавки для себе.

Окремо, усі присутні оцінили зони харчування, котрі пропонували різні напої та різноманіття їжі. Загалом, в парку панувала фестивальна атмосфера, котра особливо припала до душі молоді

Вже з 19ї години і до опівночі, на сцені виступали гурти “Барви блюзу”, “Шейк”, Dizex band, PIANO та “Шосте чуття”!

Усі вони неймовірно запалювали публіку!

Щиро дякуємо усім спонсорам (БК “Місто комфорту”, ПП “Оліяр”, ФГ “Захід птиця”, ТзОВ “Автостандарт”, ТзОВ “М’яско”, ГВК “Злата”, “Озерний край”, Центр ринкових досліджень”, “Будмаркет”), котрі активно долучилися до святкування!

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО З ДНЯ МІСТА МОЖНА ТУТ

Адміністративний район : Львівська область

Телефонний код : 03 230

Поштовий Індекс : 81100

Електронна адреса: pustomyty_rada@ukr.net

Адреса : м.Пустомити, вул.М.Грушевського, буд. 42

Телефон Пустомитівської міської ради: 03230 4-11-69

032 227-89-13