У Пустомитах відновили ремонт дороги

При настанні сприятливих погодних умов на Львівщині дорожники відновлюють ремонтні роботи автомобільних доріг загального користування державного значення.

Як формує Служба автомобільних дорігЛьвівщини, робітники вже приступили до робіт з ремонту автомобільної дороги територіального значення Т-14-16 Львів — Пустомити — Меденичі у м. Пустомити. В рамках капітального ремонту виконуються роботи з влаштування тротуарів та велодоріжок.

Нагадаємо, що ремонт автомобільної дороги Т-14-16 розпочато у 2016 році. 2018 року дорожники розпочали капітальний ремонт зазначеної дороги в межах м. Пустомити. На сьогодні, в рамках ремонту виконані роботи з влаштування колодязів для водовідведення, нижнього шару асфальтобетонного дорожнього покриття з попереднім підсиленням основи. На окремих ділянках дороги влаштовано верхній шар асфальтобетону, пішохідні та велодоріжки, зупинки громадського транспорту та автопавільйони, нанесено горизонтальну дорожню розмітку та влаштовані дорожні знаки.

Зазначимо, автомобільна дорога державного значення Т-14-16 Львів — Пустомити — Меденичі з’єднує три адміністративно-територіальні райони Пустомитівський, Миколаївський і Дрогобицький та веде до Меденецьких джерел. Крім цього, у смт. Меденичі знаходиться найбільший зоопарк Львівщини, куди з легкістю можна буде доїхати відремонтованою автомобільною трасою.

джерело: Leopolis.news

Адміністративний район : Львівська область

Телефонний код : 03 230

Поштовий Індекс : 81100

Електронна адреса: pustomyty_rada@ukr.net

Адреса : м.Пустомити, вул.М.Грушевського, буд. 42

Телефон Пустомитівської міської ради: 03230 4-11-69

032 227-89-13