Важливо!

Сьогодні, 17 березня 2020 року, відбулось позапланове засідання міської комісії з питань ТЕБ і НС.

Після прослуховування доповідей про вжиття протиепідемічних заходів реагування на порушення випадків гострої распіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-2019 на території Пустомитівської міської ради, запобігання поширення випадків гострої распіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-2019 на території Пустомитівської міської ради та про стан забезпечення санітарно – епідеміологічного благополуччя населення та заходів стосовно стабілізації епідемічної ситуації спричиненої коронавірусом COVID-2019.

Комісія вирішила:

 1. Взяти до відома інформацію отриману від доповідача.
 2. Установити з 12 березня до 3 квітня 2020 року на території Пустомитівської міської ради карантин.
 3. Забезпечити неухильне виконання Алгоритму запровадження протиепідемічних заходів для запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 на території області та Комунікаційного плану щодо визначення алгоритмів дій у разі виникнення захворювання на коронавірус COVID-19 з урахуванням заходів, передбачених у Національному плані протиепідемічних заходів щодо запобігання занесенню і поширенню на території України гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом 2019-nCoV, на 2020 рік, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 3 лютого 2020 року №93, та у Плані протиепідемічних заходів щодо запобігання поширенню на території Львівської області гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом 2019-nCov, затвердженого рішенням позачергового засідання обласної комісії з питань ТЕБ і НС від 12.02.2020, №2, та іншими нормативно – правовими актами прийнятими на державному, обласному і районному рівні.
 4. Організувати постійний моніторинг епідемічної ситуації з урахуванням ризику занесення коронавірусної інфекції із сусідніх територій та держав.
 5.  Максимально обмежити:
 6. проведення всіх масових заходів, у яких бере участь понад 10 осіб, крім заходів необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та місцевого самоврядування. Проведення усіх спортивних заходів на території міської ради по можливості перенести на інший період або проводити спортивні заходи без участі глядачів. Виключити планування масових заходів;

–    пересування населення між населеними пунктами м. Пустомити та с.Наварія, а також пересування в громадських місцях без крайньої потреби (інформаційно попередивши населення про можливість зараження коронавірус COVID-19).

8.   Довести до населення міської ради про потребу перебування на карантині – 14 днів осіб, які повернулися з Європейських країни у яких виявлено випадки коронавірусу.

9. Скасувати або максимально перевести в режим телефонних або відеоконференцій усі нарадчі заходи та засідання колегіальних і дорадчих органів (зокрема громадських слухань, засідань, нарад і обговорень) міської ради (за винятком виключних випадків).

 1. Скасувати проведення особистих прийомів громадян в Пустомитівській міській раді.
 2.  Рекомендувати населенню, через засоби масової інформації максимально обмежити фізичні контакти.
 3.  Рекомендувати керівникам підприємств, установ та організацій усіх форм власності на території Пустомитівської міської ради:
 4. запровадити щоденний температурний режим персоналу, негайно відправляти додому на самоізоляцію усіх працівників, які мають ознаки гострих респіраторних захворювань.
 5. максимально перевести здійснювану персоналом роботу на віддалений доступ із застосуванням електронних комунікацій і технологій;
 6. запровадити режим профілактичного спостереження за особами із числа персоналу, які відвідували країни інфекційного ризику.
 7. передбачити режим регулярного провітрювання службових приміщень, за можливістю здійснювати дезінфекційні заходи за допомогою кварцування.
 8.  Доручити Пустомитівському міському житлово – комунальному підприємству  (директор В. Боцвін) забезпечити проведення дезінфекційних заходів у місцях масового скупчення людей.
 9.  Доручити комунальному підприємству «Пустомитиводоканал», (директор М. Сосюк) не допускати будь-якого фізичного контакту до резервуарів чистої питної води, яка забезпечується для потреб населення міської ради.
 10. З метою запобігання виникнення на території Пустомитівської міської ради надзвичайної ситуації медико – біологічного характеру: 
  1. Призупинити діяльність наступних об’єктів (на час карантину):
 11. заклади громадського харчування. Дозволена лише он-лайн доставка продуктів харчування за умови дотримання окремого протоколу;
 12. торгово-розважальні центри, установи сфери послуг та торгівлі (крім он-лайн послуг). Дозволено лише діяльність продуктових магазинів, продуктових супермаркетів, зоомагазинів та аптек з обмеженою кількістю людей, яка може одночасно перебувати у приміщенні. А також спеціалізованих магазинів дитячого харчування. Працівникам цих закладів при обслуговуванні керуватись окремим протоколом.
 13. коворкінгові зони;
 14. перукарні, установи побутового обслуговування (салони краси);
 15. заборонити надання планової стоматологічної допомоги у всіх стоматологічних закладах усіх типів форм власності, забезпечити надання невідкладної медичної допомоги.
  1.  Рекомендувати керівникам продуктових магазинів та аптек з метою зменшення скупчення людей, вирішити питання щодо збільшення з 17.03.2020 до прийняття окремого рішення, режиму роботи.
 16. Залишаються працювати в режимі особливого режиму за окремим протоколом:
 17. Банки.
 18. Поштове відділення.
 19. АЗС.
 20. Магазини ритуальних послуг.
 21. Станції технічного обслуговування.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *