Відбувся звіт міського голови перед Пустомитівською громадою

ШАНОВНА ГРОМАДО !

 Дякую усім, хто залишив свої домівки та роботу і долучився до важливої події у нашому житті —  обговорення результатів роботи за 2017 рік.

Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні» передбачає щорічний звіт голови. Звітувати перед вами мені не складно, адже у залі бачу переважно тих, хто не стояв осторонь розвитку і змін, а допомагав, підставляв плече, а тому ви і є тими авторами змін, які сталися торік у місті Пустомити та селі Наварія.

Що зроблено — ви бачите на вулицях,  у дитячих садках,  на дитячих і спортивних майданчиках. Для того, аби все працювало як єдиний механізм, треба було забезпечити виконання бюджету, працювати зі спонсорами, які допомагають у реалізації багатьох проектів.

Сьогодні разом з вами хотів би проаналізувати, що вдалося зробити у звітному періоді позитивного і над вирішенням яких проблем необхідно працювати надалі, які корективи до наших планів необхідно внести.

У 2017 році відбулось:

  • 13 сесійних засідань міської ради;
  • 32 засідання постійних депутатських комісіїй;
  • 449 рішень прийнятих рішень;
  • 13 засідань виконавчого комітету Пустомитівської міської ради;
  • 225 розпоряджень міського голови;
  • 894 звернення громадян.

Шановні депутати і запрошені!

       У звіті міського голови я намагався розкрити не свої особисті досягнення, а підвести підсумок тому, як жило і працювало місто, оскільки, як ви розумієте, одна людина нічого не може зробити. Дякую всім, хто не тільки на словах, а й конкретними справами розбудовує та прикрашає свій будинок, свій двір, вулицю, наше місто, загалом, державу.

Я не приховав проблем і недоліків, навпаки. загострив на них увагу, а це означає, що нам є над чим працювати, до чого прагнути.

Досягнення гідного рівня життя громадян нашого міста було і залишається для мене основною метою роботи на посаді міського голови. Вірю, що співпраця однодумців та професіоналів сприятиме забезпеченню економічного та соціального розвитку міста та задоволенню потреб моїх земляків.

Щиро дякую за увагу!

ПРЕЗЕНТАЦІЯ ЗВІТУ ДЛЯ ЗАВАНТАЖЕННЯ!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *