“Відкрите місто”

Раді Вам повідомити, що місто Пустомити приєднались до онлайн-платформи, яка допоможе мешканцям відслідковувати роботу органів місцевого самоврядування  – “Відкрите місто”!  http://opencity.in.ua/issuelist#r=UA46236101

Вчора, до Пустомитівської міської ради завітали представники проекту “Відкрите місто” з презентацією про роботу цієї онлайн-платформи.

Цей онлайн-проект дає змогу всім мешканцям впливати, підказувати та допомагати органам місцевого самоврядування та комунальним підприємствам працювати ефективніше у всіх напрямках, адже на сайті є функція “Повідомити”, де кожен користувач може висловити свою думку щодо різних проблем в місті та можливого способу їх вирішення.  Також, проект створює кращу  взаємодію між органами влади та громадянами; дає змогу черпати досвід від різних зарубіжних країн у їхньому веденні комунікації та співпраці населення з владою.

“Відкрите місто” – це проект Асоціації відкритих міст, Установчі збори якої відбулись ще 1 жовтня 2015 року в Києві, засновниками якої виступили такі міста, як  Луцьк, Чернівці, Миргород, Павлоград, Кузнецовськ, Сарни, Долина, Тростянець, Новояворівськ та селище Добротвір. Пізніше, до програми долучились Запоріжжя та Бурштин.

Вчора, 23 квітня 2018 року, було підписано Меморандум про приєднання міста Пустомити до системи “Відкрите місто”! Надіємось, що ця система допоможе налагодити роботу та комунікацію органів місцевого самоврядування та мешканців нашого міста!

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *