Відкриті маршрути

Шановні мешканці!

На сайті Державного агентства з питань електронного урядування з’явилась цікава функція, де можна простежити усі обласні та міжнародні автобусні маршрути!

«Мережа автобусних маршрутів» – спільний проект Міністерство інфраструктури України  та Державного агентства з питань електронного урядування України, який реалізовано Агенцією журналістики даних у межах проекту USAID/UK aid «Прозорість і підзвітність у державному управлінні та послугах/ TAPAS».

Інструмент буде корисним: 
☑️ Державі — адже дає можливість візуалізувати мережу автобусного сполучення, побачити, де воно недостатнє, а де існує конкуренція; планувати нові маршрути та керувати мережею, що склалася.
☑️Бізнесу — дозволить отримати швидку та детальну інформацію про ринок перевезень, щоб планувати підприємницьку діяльність, розширюватися й шукати нові можливості для зростання.
☑️Громадянам — для планування поїздок, а також контролю легальності перевізників та якості перевезень.

Щоб скористатись мапою, відвідайте:  https://mtu.gov.ua/files/projects/bus.html або http://texty.org.ua/d/2019/bus_network

 Далі, оберіть одну з двох мап — «Міжнародні» або «Обласні» маршрути;  виберіть населений пункт у списку чи скориставшись пошуком; на карті з’являться маршрути, а праворуч — детальна інформація за кожним із них.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *