Відкриті вакансії

Пустомитівська міська рада оголошує конкурси на вакантні посади:

1. Провідного спеціаліста відділу капітального будівництва, житлово-комунального господарства, благоустрою та екологіїВимоги до кандидата: громадянин України, з вищою освітою відповідного професійного спрямування не нижче ступеня магістра, спеціаліста, стажем роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або стаж роботи за фахом в сферах будівництва, житлово-комунального господарства або благоустрою не менше 2 років, вільне володіння державною мовою, знання та досвід роботи на комп’ютері, високі ділові професійні якості, здатність за своїми діловими та моральними якостями, освітнім та професійним рівнем виконувати відповідні обов’язки.

2. Заступника начальника відділу освітиВимоги до кандидата: громадянин України, з вищою освітою відповідного професійного спрямування не нижче ступеня магістра, спеціаліста, стажем роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби за фахом у сфері освіти не менше 2 років або стаж роботи за фахом на керівних посадах в закладах освіти не менше 5 років, вільне володіння державною мовою та досвід роботи на комп’ютері, навики написання проектних заявок, високі ділові професійні якості, здатність за своїми діловими та моральними якостями, освітнім та професійним рівнем виконувати відповідні обов’язки.

3. Провідного спеціаліста сектору з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органамиВимоги до кандидата: громадянин України, з вищою освітою відповідного професійного спрямування не нижче ступеня магістра, спеціаліста, стажем роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи в установах та організаціях у сфері надзвичайних ситуацій, мобілізаційної роботи, або у правоохоронних органах незалежно від форми власності не менше 2 років, вільне володіння державною мовою, знання та досвід роботи на комп’ютері, високі ділові професійні якості, здатність за своїми діловими та моральними якостями, освітнім та професійним рівнем виконувати відповідні обов’язки.

4. Головного спеціаліста юридичного відділуВимоги до кандидата: громадянин України, з вищою юридичною освітою не нижче ступеня магістра, спеціаліста, стажем роботи на службі в органах місцевого самоврядування не менше 5 років, вільне володіння державною мовою, знання та досвід роботи на комп’ютері, високі ділові професійні якості, здатність за своїми діловими та моральними якостями, освітнім та професійним рівнем виконувати відповідні обов’язки.

Необхідні документи:

• заява на участь у конкурсі;

• особова картка форми П-2 ДС з додатками;

• копія документів про освіту;

• декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, до якої додається резюме у довільній формі;

• дві фотографії розміром 4х6см;

• ідентифікаційний номер (копія довідки);

• копія паспорта (1, 2 та 11 стор.);

• копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних)

Документи приймаються Пустомитівською міською радою протягом місяця з дня опублікування оголошення в газеті. (30.01.2021р.)

Прохання звертатися за адресою: м.Пустомити, вул.Грушевського,46. Тел.для довідок: 242 94 84 .

Адміністративний район : Львівська область

Телефонний код : 03 230

Поштовий Індекс : 81100

Електронна адреса: pustomyty_rada@ukr.net

Адреса : м.Пустомити, вул.М.Грушевського, буд. 42

Телефон Пустомитівської міської ради: 03230 4-11-69

032 227-89-13