Відкриття меморіалу

Сьогодні, 2 листопада відбулося урочисте відкриття Меморіалу пам’яті воїнам Української Галицької Армії

Відкриття відбулось завдяки старанням Львівського комунального підприємства “ДОЛЯ”, працівники якого проводили пошукові роботи на  Глинському кладовищі та виявили беззаперечні факти існування УГА!

На меморіалі викарбувано імена героїв, які було віднайдено під час пошукових робіт

 

На святковому відкритті були присутні представники міської ради, Пустомитівської РДА та Пустомитівської райради. Також, завітали і представники Львівської ОДА та голова Львівської облради.

Окрім представників влади, присутніми були безліч мешканців із Пустомит, Наварії, мікрорайонів Глинна та Лісневичі.

Церемонія відкриття розпочалась із виконання державного гімну, після якого отці парафій міста Пустомити та мікрорайону Глинна  – Юрій, Степан та Омелян відправили молебень, після якого, присутні представники влади, поклали квіти до меморіалу та прихилили свої голови перед героями!

Патріотичних віршів зачитали Владислав Плебанський та Володимир Тимцьо. Також, виступила народна хорова капела “Галичани” із села Оброшино.

Опісля мистецької частини, представники влади подякували усім присутнім за участь у відкритті та наголосили на тому, що така пам’ятка нам вкрай необхідна, адже своїх героїв треба пам’ятати та завжди бути їм вдячними!

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО З ВІДКРИТТЯ МОЖНА ТУТ

 

Адміністративний район : Львівська область

Телефонний код : 3230

Поштовий Індекс : 81100

Електронна адреса: pustomyty_rada@ukr.net

Адреса Пустомитівської міської ради: м.Пустомити, вул.Грушевського, 42

Телефон Пустомитівської міської ради:03230 41169