Відновлення колії

Завершено капітальний ремонт переїзду в нашому місті

Робочі “Львівської залізниці” завершили капітальний ремонт переїзду в місті Пустомити. За час ремонту, було проведено ряд робіт, серед яких: суцільна заміна підходів до переїзду, відповідно до норм ДСТУ, заміна проміжного скріплення, влаштування бетонних подушок; зв’язківцями оновленно систему електроприводів та замінено бруси шлагбаумів на сучасні – з алюмінієвого сплаву, енергетики покращили якість освітлення переїзду, встановивши світлодіодні світильники.

Окрім конкретних робіт на самому переїзді, залізничники подбали про ремонт та утеплення приміщення для чергових по переїзду.

Хоча, ремонтні роботи вже завершені, сам переїзд ще не відкрито.

“На разі, триває “заморозка” бетонного прошарку, адже для неї є спеціальна технологія укладання. Можливо, на перший погляд все виглядає красиво і переїзд можна вводити в експлуатацію, однак, це не так. Повинен пройти певний час, щоб можна було впевнено користуватися переїздом. На разі, технічні працівники регулярно проводять перевірки та заміри цієї території (переїзд – ред.), адже в зимовий період потрібно більше часу для цієї процедури, щоб бетонний прошарок набув правильної та потрібної форми. За таких умов,можна говорити про відкриття переїзду до кінця року !” – повідомляють у “Львівській залізниці”

Усі вищевказані роботи проводились згідно стандартів ДСТУ (ознайомитись зі стандартами ДСТУ можна тут)

Детально ознайомитись із проектом можна на сайті Prozorro за посиланням: https://www.prozorro.gov.ua/tender/UA-2018-10-25-002919-c, де вказані усі деталі самої процедури капітального ремонту

Щодо поточних робіт, то виконавці керувались умовами договору, в яких було прописано Інструкції з улаштування та експлуатації залізницних переїздів від 26.10.2017 №ЦП-0174 затвердженої Міністерством транспорту та зв’язку, ДБН В.2.3.-19-2008 Споруди транспорту, залізниці колії 1520мм, норми проектування, ДСТУ Б В.2.3-29:2011 Габарити наближення будівель і рухомого складу залізниць колії 1520мм

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *