Впровадження проекту «ОСББ для впровадження сталих енергоефективних рішень» (НOUSES) на території Пустомитівської міської ради

В Україні починає активізувати свою діяльність проект «Об’єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень» (НOUSES), що фінансується Європейським Союзом (ЄС) та впроваджується ПРООН в Україні. Проект надаватиме підтримку у створенні нових та зміцненні потенціалу існуючих ОСББ, а також інформуватиме населення про переваги впровадження енергоефективних рішень у житловому секторі. Підтримка з боку місцевої влади є запорукою успішної реалізації завдань проекту, тому їхня зацікавленість буде братися до уваги при визначенні пріоритетності надання технічної підтримки.

     Для підтвердження зацікавленості та готовності сприяти реалізації проекту НОUSES та можливостей отримання технічної допомоги в рамках цього проекту, ПРООН планує проведення в лютому-березні 2019 року інформаційних зустрічей на місцевому рівні.

     Контактною особою з питань, що пов’язані з реалізацією проекту на території Пустомитівської міської ради є – секретар ради Андрій Жидачек.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *