Виставка на найкращу писанку

«Відродися писанко!» – це минулорічний втілений проект у місті Золочів, який значно розширився цього року і вже переріс у повномасштабний фестиваль «Українська писанка: краса, що нас об’єднує». Минулого року, тут були писанки із таких міст, як Броди, Буськ, Глиняни, Городок, Жовква, Кам‘янка-Бузька, Львів, Перемишляни, Яворів. Цьогоріч, до цього чудового дійства приєдналися й інші міста, такі як –  Радехів, Ходорів, Бібрка, Великі Мости, Винники, Зборів та Дрогобич. Дуже раді вам повідомити, що і Пустомити теж відзначились на цьому святі!

«Нашу чудову писанку створила п.Ірина Кудерська. Тут,  вона втілила всю красу нашого краю. Сама писанка вийшла надзвичайно різнобарвною, яка милувала око всім відвідувачам фестивалю!» – поділився секретар  Пустомитівської міської ради Андрій Жидачек.

Саме він та Андрій Кудерський і представляли нашу красуню на чудовому святі в Золочеві. Ми надіємось, що і наступного року, Пустомити матимуть змогу долучитися до цього проекту, адже з таких маленьких кроків, ми зможемо спільно відроджувати нашу автентичність та культуру!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *