Європейська хартія рівності

Раді Вам повідомити, дорогі пустомитівчани, що наше місто стало ще одним українським містом, яке підписало Європейську хартію рівності жінок і чоловіків у житті місцевих громад!

                  “Це чудова нагода засвідчити усім, що наше місто, яке активно розвивається, стає на щабель ближче у європейському  напрямку та піклується про своїх мешканців!” – поділився міський голова Олег Серняк.

Рівність жінок і чоловіків є одним з основних прав усіх громадян та фундаментальною цінністю демократичної держави. Таке право має бути не тільки юридично визнаним, але й ефективно застосовуватись до всіх аспектів життя: політичного, економічного, соціального і культурного.

Допомогти органам місцевого самоврядування досягти рівності у громадах покликана Європейська хартія рівності жінок і чоловіків у житті місцевих громад. Цю Хартію у 2004 році розробила Рада європейських муніципалітетів і регіонів, членом якої є Асоціація міст України з 2002 року. Хартія, підтримана Європейською комісією, закликає місцеві та регіональні органи самоврядування взяти на себе зобов’язання використовувати існуючі повноваження і партнерства для досягнення більшої рівності своїх громадян.

Підписання Хартії дозволяє органам місцевого самоврядування публічно продемонструвати відданість принципам рівності жінок і чоловіків та зобов’язання реалізовувати їх на території своєї діяльності. Для цього кожний орган-підписант розробляє План дій для досягнення рівності, у якому визначено пріоритети, дії та ресурси для їх реалізації – зазначив секретар міської ради  Андрій Жидачек.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ПІДПИСАНУ ХАРТІЮ МОЖНА ТУТ!

Переглянути текст Хартії можна тут!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *