Єврорегіон Карпати-України на захисті громадян та національних пам’яток

Проблема високого рівня злочинності в Пустомитах та країні в цілому(як і у всіх інших країнах, що розвиваються) є дуже актуальною. Безмежно велика кількість факторів впливають на це, в основному – бідність, недостатнє забезпечення правоохоронних органів технікою, зловживання спиртними напоями, відсутність в освітній програмі навчання базовим юридичним аспектам.   

Нещодавно відбулося декілька пограбувань квартир у Пустомитах, при чому локації дуже відрізнялися. Орудувала добре організована група злочинців, які не тільки нанесли непоправної матеріальної шкоди мешканцям, а також завдали тілесних ушкоджень одному з громадян, після чого він потрапив у Пустомитівську ЦРЛ. 

 Неодноразово були зафіксовані випадки вандалізму громадян у реконструйованому парку(нищення лавок, нових смітників).  Після проведення ремонту автодороги на ділянці Наварія-Пустомити збільшилась кількість ДТП, в основному через недотримання ПДР несумлінними водіями(причини-перевищення швидкості та вживання алкоголю), оскільки нове дорожня покриття часто провокує порушників на свідоме вчинення злочинів.

  Не можна забути про випадок незаконного вивозу сміття на ділянку перед районними електромережами, про що говорилося багатьма ЗМІ. Зрештою, дуже багато позитивних змін відбулося у нашому маленькому містечку останні роки, дякуючи Народному депутату, місцевій владі та активним громадянам. Всі ці зміни вартували колосальних зусиль, і громада міста дуже хоче зберегти усю цю красу для наступних поколінь. 

Даний проект є продовженням проекту встановлення камер відеоспостереження по місту Пустомити, який  функціонує декілька років і значно допомагає у розгляді делікатних справ, які виникають на території населеного пункту. Тих декілька камер, які уже встановлені у місті, неодноразово довели свою ефективність і допомогли розшукати зловмисників, які вчиняли серйозні і не дуже злочини(ДТП на новому кільці при в’їзді у місто, ДТП з пошкодженням нового світлофору у Наварії). 

Варто зауважити, що цей проект є глобальним. З кожним роком планується збільшувати кількість камер відеоспостереження, охоплюючи територію міста. Це дозволить у майбутньому об’єднати їх в одну систему і, дякуючи інтенсивному розвитку ІТ технологій перетворити Пустомити у ,,Розумне місто”, що стане логічним завершенням процесів автоматизації, відеонагляду і контролю за життям міста. Тому, встановлення даних камер-це тільки початок. Маючи усі наявні для того комунікації, відповідальних виконавців та забезпечення-перетворення Пустомит із звичайного районного центру у ,,Smart City”-не за горами.   

Адміністративний район : Львівська область

Телефонний код : 03 230

Поштовий Індекс : 81100

Електронна адреса: pustomyty_rada@ukr.net

Адреса : м.Пустомити, вул.М.Грушевського, буд. 42

Телефон Пустомитівської міської ради: 03230 4-11-69

032 227-89-13