Здай злочинця: Палії сухої трави — вбивці!

У період загрози поширення коронавірусу Govid-19 окремі громадяни, незважаючи на всі заклики та заборони щодо неприпустимості спалювання сухої трави, продовжують підпали сухостою.

Наголошуємосамовільне спалювання рослинності або її залишків, згідно зі ст. 77-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення, карається накладенням штрафу на громадян від десяти до двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (тобто від 170 до 340 гривень) і на посадових осіб – від п’ятдесяти до сімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (тобто від 850 до 1190 гривень).

Медики та надзвичайники б’ють на сполох: спалювання сухої рослинності призводить не лише до масштабних пожеж, знищення фауни і флори, а й становить загрозу здоров’ю та життю людей, зокрема астматиків. Ще більше загрозу становлять викиди від згоряння сухостою становлять у період пандемії коронавірусу.

Закликаємо громадян бути свідомими, не спалювати траву, а у випадку виявлення паліїв, не вдаватися до проявів самосуду, а про факт злочину терміново повідомляти поліцію за номером 102 або міську раду 4-11-89.

Дамо гідну відсіч паліям! Збережемо наше здоров’я та життя!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *